Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok miért kezelik...

Jobbikosok miért kezelik tényként, hogy a fidesz el fog bukni pár hónapon belül?

Figyelt kérdés

Miért szeretnek elhitetni magukkal dolgokat, mint például, hogy 2/3-uk lesz, de minimum választási győzelem?

Aztán nem jött be a jóslat.


2010. ápr. 20. 23:42
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
22%
oké,59-es,lehet hogy elbukik a fidesz egyszer.de hogy a jobbik nem fog kormányozni az fix
2010. ápr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
65%

Amíg nem tudnak érdemi lépéseket tenni (lsd nem zárul le a választás, nem alakul meg legalább az új parlament), addig még az mszp van hatalmon, a FIDESZ semmit nem tehet.


De azt hogy mit is akar, mi a pénzpiac és a befektetői közeg elvárása, azt elmondhatná.

Hogy milyen intézkedéseket akar csinálni.


Pont a fidesz nem akar biankó csekket adni, mert mondhatták volna ők is a populista demagóg hülyeséget, mint a jobbik, minél hangosabban, és agresszívebben, de nem tették, mert felelős párt ennyire.


Milyen populista dologra gondolsz?

Említs már valamit?

Felelős párt megszavaztatja a semmit?

Ne gyere azzal hogy nem ismerik az adatokat, mert az IMF folyamatosan monitoring alat tartotta Bajnaiékat.

ár az IMF is tudja hogy 5% lesz a hiány ahogy Ov is.

Az az, csak hazudozás ez is, hogy ne keljem semmit mondani. De persze pontos számok nélkűl is lehet az elképzeléseket mondjuk 2011től, vagy a reformok tekintetében tárgyalni, csak nem akarják!



Otthon is, ha tudod, hogy mennyi pénzed van a kasszában, abból próbálsz meg gazdálkodni.


De igen, de azt tudom hogy mik a távlati terveim pontosan. És lehet hogy nem mondom hogy hazafelé bevásárlok de azt hogy a következő fizu után mit is csinálok arról nyugodtan beszélhetek.


Egyébként, ha a FIDESZ annyira szar, és csak nyomorba dönti az országot, akkor miért nem csökkent a befektetői bizalom?


Mert a befektetők Orbánnak nem a partnerei, hanem a főnökei, és pontosan tudják sőt meg is állapodtak arról hogy mit várnak el tőle. Ezért nem nyilatkozik valójában Ov, mert nem kapott volna még 20% ot sem. És mert nem tehet mást, mert el van kötelezve nekik.


Kíváncsi lennék, hogy egy jobbik győzelem hírére hol állna most a forint árfolyama, szerintem kb értéke nem lenne, gondolkozzatok, az, hogy még nem vagytok 18, illetve, hogy nem tanultatok, az nem zárja ki, hogy gondolkozzatok


Kb 10% al magasabban, mert ez nem hazaszaladok ha te vagy a Jobbik hanem üzlet, " beárazás"


Viszont a Jobbikkal már úgy kellene tárgyalniuk mint partnerral, nem mint a cselédjükkel akit bármikor megbuktathatnak. Sokkal előnyösebb lenne az országnak.

Vagy gondolod hogy a sok 1000milliárdos befektetéseiket piacaikat itthagynák mert Morvai rájuk racsítana?

Sziszegnek,mint mindenki akitő az Extrát elekarják venni és sziszeghet.

2010. ápr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

oké,59-es,lehet hogy elbukik a fidesz egyszer.de hogy a jobbik nem fog kormányozni az fix


A kormányzás nem csak tudásból áll!

Nekem nem mond hogy az egyik közgazdász 2× olyan jó mint a másik, de olyan létezik hogy az egyiknek olyan helyre kellene nyúlni ahová neki nem lehet.


A Fidesznek biztos hogy sokkal nagyobb a kormányzati taoasztalata, de ha a lehetőségeik kisebbek akkor semmit nem érnek vele. De emlékezz 1998-2002 között kormányoztak és előtte ők sem soha.

2010. ápr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
00:13.csak hogy a jobbik számára az ország lakosságának jelentős része ellenségképés vice versa.És azoknak is akik ezek közül ismerőssel,baráttal rendelkezik.Én pl ismerek egy meleget(évfolyamtársam)van egy cigány haverom,és ezért sose szavaznék a jobbikra és ezzel sokan vagyunk így.
2010. ápr. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

az egész ország kezeli tény ként

anyázzák is a fideszt rendesen

2010. ápr. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

"54%"


mi van megtaláltad ezt a kérdést is


tudod az én ellenség képem te vagy

2010. ápr. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
00:41 most qrvára megijedtem
2010. ápr. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

"00:41 most qrvára megijedtem"


nagyon helyes :)

2010. ápr. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért kell összeesküvés elméleteket gyártani. Egyébként az IMF-nek felelősséggel tartozna a Jobbik is, mert mot mond? Nem fizetünk, ott van vége a gazdaságnak, ezt fogjátok már fel, hogy a jobbik nem segítene, hanem nagyobb nyomorba döntene, hogy titeket beoltott a maszlaggal, hogy ők kiírják az összes cigányt, kánaán lesz, és ők az egyetlen választás, ez nem igaz. Ha egy másik kérdésnél egy kedves kérdező, aki lejáratni akart megkérdezte, hogy mennyi is a költségvetés, és a GDP, ajánlom nektek is, hogy tételesen járjatok utána, hogy mire és mennyit költ az állam, nem a cigányok itt a legnagyobb ellenség, jobb lenne, ha nem lennének, de kormányzást nem lehet arra építeni, h kiírom őket, meg a zsidóka,t meg mindenkit, aki nem jobbikos.


Egyébként láttunk olyan választást, ahol a Költségvetés aktuális állapotát kozmetikázták, hibába kell beszámolni az IMF-nek, a komcsik ott hazudnak, ahol tudnak.

2010. ápr. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

vegyünk minél több imf et az a jó világos :(


"miért kezelik tényként, hogy a fidesz el fog bukni pár hónapon belül?"


mert ez az igazság

nem csak a jobbikosok mondják

2010. ápr. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!