Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted mikor omlik össze a...

Szerinted mikor omlik össze a fidesz?

Figyelt kérdés
Nem sokáig húzzák már..
2010. ápr. 19. 16:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
2010. ápr. 19. 16:49
 12/15 A kérdező kommentje:
A videó gyönyörűen bemutatja, hogyan vásárolja a fidesz a szavazókat legális köntösbe bújtatva.
2010. ápr. 19. 16:54
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 4 év múlva.

Már most kezdenek kiszivárogni szaftos dolgok velük kapcsolatban, és ez komoly népszerűség visszazuhanást szokott okozni. (lásd MSZP).

2010. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha így folytatják, akkor szerintem olyan másfél év múlva. Még el sem kezdték a kormányzást, még a második forduló előtt vagyunk, de Kövér László máris azt mondta, hogy idén már nem lesz adócsökkentés. Pedig megígérték.

Másnap Viktor már azt nyilatkozta, hogy még ebben az évben fogják csökkenteni az adókat. Nem tudom, ez mennyire hihető. Ha szeretnének hosszabb ideig hatalmon maradni, akkor szerintem nem kellene ilyen hamar elkezdeni az emberek sanyargatását.

2010. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Pretorius25 ***** válasza:
Te Jó Isten! Ezek a hozzászólások több mint 12 évesek, és a Fidesz még mindig hatalmon van! Basszus!!
2023. jan. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!