Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a Jobbik? Mi a szemlélete,...

Mi a Jobbik? Mi a szemlélete, lényege?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem vissza az országba és szembesültem ezzel az új valamivel.Elég vegyes dolgokat hallottam róla.Kik is ők??
2010. ápr. 19. 12:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%

„”milyen poén, hogy a jelenlévők közül csak a "nem jobbikosok" nem tudtam normálisan válaszolni. szánalom...””



Igen elég poénosak.


Kb ez jut eszembe a két válaszolóról akik semmit nem indokolnak, csak nyomják a szöveget mint siket a csengőt!


http://www.youtube.com/watch?v=G1ECtQImPEA


Igen kedves :


A válasz írója 30%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:40


És


A válasz írója 40%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:43

2010. ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%

A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Hát...érdekes.Nekem a Magyarság felébresztése nem tűnik olyan rossz dolognak,bár ami megrémisztett picit az-az Mszp-vel való közös érdekről szóló hírek voltak.Tudom lehet kitaláció,csak emiatt vagyok picikét szkeptikus velük szemben.


fejtsd ki kérlek milyen hír?

2010. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
19%
30%os olyan hogy világválság nem létezik. Ez csak a te agyad rémszüleménye.
2010. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
Mi az a magyarkodás? Most hamár egyszer magyar vagyok, kínaiskodjak? Ne egyek gulyást hanem csak rizst?
2010. ápr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
64%

Röviden:

Az egyetlen olyan párt, amelynek politikusait még nem vette meg kilóra a nemzetközi nagytőke

Egy olyan párt, amely a magyar érdekeket helyezi előtérbe más országok érdekeivel szemben.

Egy olyan párt, amely a "aki nem dolgozik, ne is egyék"-et vallja.

Egy olyan párt, amelyre sokan rásütik, hogy rasszista, antiszemita, náci, csak mert nem nézi jó szemmel, hogy Izrael jól meggazdagszik a holokauszt kárpótlásokkal (most pl. MÁV-ot perelték be a zsidók), hogy palesztin gyerekeket bombáznak le, hogy kitúrták őket a saját földükről, és a fél világ támogatja őket ebben.

Nem tűri, hogy cigányok(legfőképpen ők...) gyilkoljanak aprópénzért az utcán, lopják el az értéktárgyaidat, majd ha elkapják őket "csak azért mert cigány vagyok", "büdös cigányozott" jelszavakkal próbálja magát kivonni a felelősség alól.


Egyszóval az igazságtalanság ellen küzdő párt.

2010. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%

Ha szerintetek nincs világválság akkor nézzétek meg az egy évvel ezelőtti tőzsdei adatokat h összeomlott e a tőzsde vagy nem....


[link]

2007-ben még 54 dollár volt, 2009 elején pedig 1 és fél...


Gyakorlatilag a cégek felének az értéke pár hónap alatt a fél banánnal összemérhető szintre süllyedt.

2010. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Adjon az Isten! (Sok Jobbikos így szólítja meg a másikat)

"Köszönöm az eddigi válaszokat.

Hát...érdekes.Nekem a Magyarság felébresztése nem tűnik olyan rossz dolognak,bár ami megrémisztett picit az-az Mszp-vel való közös érdekről szóló hírek voltak.Tudom lehet kitaláció,csak emiatt vagyok picikét szkeptikus velük szemben."


Nyugalom, ez kitaláció csupán!

A Jobbik először 1998-99 környékén alakult és a Fidesz testvérpártja volt jó ideig (2002: Polgári Körök), aztán viszont kiléptek és külön utakon kezdtek járni (az Erzsébet hídi (Lehet nem ez a híd volt, ez most mindegy :)) csata után úgy vélték hogy mivel a Fidesz nem segített a polgároknak, nem igazi nemzeti érzelmű párt), majd Vona Gábor 2006-ban megalapította a Magyar Gárdát (a Gárdaegyenruhát betiltották, oktalanul. Viszont a tagok máig egytől egyig felvonulnak és nem félnek a törvény ilyesfajta kezétől. Vona Gábor volt is emiatt előzetesben vagy börtönben napokig, már nem is tudom.), azóta eléggé elhíresültek. Ha bővebben is tájékozódnál, nézd meg a Jobbik Nemzedék című filmet, vagy látogass el honlapjukra:

[link]

Még annyit hogy támogatják a külföldön élő magyarokat ahogy csak tudják.

(a többit már az előttem szólók elmondták, azért csak erről írtam :) )


Szebb Jövőt! (Elköszönés, az Adjon az Isten-nel külön értelmet nyer)

2010. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha elolvasod a pártprogramot akkor azt hiszem te is arra gondolsz ,hogy lehet magyar emberként ezzel nem egyetérteni? Én is 2 éve települtem haza és úgy vettem észre ez az egyedüli olyan párt amelyik megalkuvás nélkül képviseli az anyaországi és a határontúli magyarok érdekeit,más kérdés ha hatalomra kerül mennyire lehet gyakorlatban megvalósitani a párt programját.
2010. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Igen-igazad van!! És most már csak azt nem értem,hogy miért támadják őket ennyien!! Az Usában a nemzeti zászlót még a hajukra is kitűzték.Itt meg bűn .Hmmm.....érdekes
2010. ápr. 22. 06:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!