Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik számotokra egy "álompá...

Létezik számotokra egy "álompárt"?

Figyelt kérdés
Ha igen, jellemezzétek.

#politika #parlament #álompárt
2016. aug. 7. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Magyarországon egy álompárttól a reális elvárás szimplán az, hogy nem lop és a magyar emberek érdekeit képviseli. De még ez is lehetetlen.

Az, hogy nyugati bérek, nyugati életszínvonal az elvileg is lehetetlen a tőkehiány miatt.

2016. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi is "a magyarok" érdeke? Csak mert fogadni mernék neked más mint nekem, és a kérdezőnek szintén más.
2016. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Számomra "álompárt" nem létezik,viszont "elviselhető" párt létezne.Már annyival is beérném tőlük,ha hatalomra kerülve nem a saját zsebük tömése az elsődleges és nem néznék teljesen hülyének az embereket.
2016. aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én mostanában már csak egy ideiglenes szakértői kormányzásban látom a jövőt, ennek is sok hátránya van, de nincs más! A nagyobb egyetemek elismertebb professzorai rendszeresen tarthatnának politikai/gazdasági/szociológiai nyílt vitákat.
2016. aug. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Létezik, a Jobbik
2016. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És szerintetek megvalósíthatóak lennének azok, amiket leírtatok? Ha nem meglévő, de új pártban.
2016. aug. 7. 19:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Naná hogy létezik, amiben én vagyok a miniszterelnök, a bátyám a pénzügyminiszter, faterom meg köztársasági elnök.
2016. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen - álmomban.
2016. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én eleve elutasítom a demokráciát. Arisztotelész is elvetette. Ő az igazságos egyeduralmat tekintette a legjobb államformának, ehhez legközelebb meg Augustus principátusa állt eleddig.


Szóval én egy olyan pártot támogatnék, mely egy ilyen rendszer kialakításán fáradozik majd.

2016. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze. A legközelebb talán a 30-as évek német kormánypártjára hasonlítana, néhány változtatással. Nem lenne annyira homofób, fogyatékos- és szlávellenes, nem gondolkodna annyira "rasszokban", genetikában, ill. egyáltalán nem lenne soviniszta, de még rasszistább lenne egyes esetekben. Olyan hazafias, karizmatikus, jó szónoki képességekkel bíró vezetői lennének, akiket imádnának az emberek, mint Kossuth és Széchenyi. Csak a népért kormányoznának, nem magukért.
2016. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!