Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy hogy az MTVA-nal meg se...

Hogy hogy az MTVA-nal meg se említették a menekült lányt, pusztán kihagyták a felsorolásból, sőt amikor nyert, akkor nem is törődtek az egésszel?

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 7. 09:17
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%

Orbánfóbia level 100000000000000000000


Mondom, sok lesz a konteo:)

Legalább, ha tudnád bizonyítani :D

De nem is voltál ott....

2016. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

"pi sajtót nem olvassák azok akiknek a propagandájuk szól. Kitűnő példa vagy te. Index az mocskos magyarellenes,"


Jah, még jó, hogy pont az Indexet olvasom a legtöbbet, na nem baj, te tudod azt is, hogy én mit olvasok.

Onnan tudtam erről a marhaságról is, ahogy a nyilatkozatról is.

2016. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

"Csak, hogy azt a másnapi sajtót nem olvassák azok akiknek a propagandájuk szól."


Csak épp lehozta már az MTVA, volt a hírekben is, szal még mindig csak azt tudom mondani, hogy jóval nagyobb lett a füst, mint a láng.

2016. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

"Kár ebbe többet látni, mint amennyi. Knézy nincs topon"


Na igen, aki ismeri már meg nem csak a mostani hibáját látta, hanem mondjuk már előtte is képben volt a munkásságával kapcsolatban, az tudja hogy nagy spíler.

Rendszeresen fut bele hülyeségekbe(olyanba, hogy még egy laikus is felkapja a fejét), hibázik, hibáznak, nem véletlenül vannak a neten mémek vele kapcsolatban, pl: Értelmező Knézy Szótár meg a többi idiótaság.

Persze a hőbörgőknek mindegy, csak lehessen anyázni meg ebbe is belekeverni a migránsokat, mert az jóval egyszerűbb, másra már nem is tudnak gondolni csak arra, hogy " migráns, orbánviktor meg a fidesz ".

Javaslom háziorvost felkeresni!

2016. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

49%-os, tanulj már meg magyarul, ez nekem kezd kínos lenni, hogy a lehető legegyszerűbb mondatokat sem vagy képes értelmezni, jelenleg olyan, mintha egy galambbal sakkoznék.


Az MTVA meg a saját hülyeségét biztos nem hozta le, maximum úgy, hogy sorosgyuri megint magyarellenességre buzdítja az indexet. :-D

2016. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

Hát kínos is lehet, hogy semmivel nem tudod alátámasztani a hülyeséged, de még mindig nem adod fel.

Mivel tudod bizonyítani, hogy szándékos volt?

Az MTVA pedig leközölte, nézd meg a Híradó oldalát.

2016. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

# 26/26 Időpont tegnap 21:44


"Hát kínos is lehet, hogy semmivel nem tudod alátámasztani a hülyeséged, de még mindig nem adod fel."

A hülyeségem valóban nem tudnám, csak, hogy amit mondok az nem hülyeség. :-)


"Mivel tudod bizonyítani, hogy szándékos volt?"

Mivel tudod bizonyítani, hogy azt mondod nem? Csak mert az MTVA azt mondja? Na ne már...

Mellesleg sosem állítottam, hogy szándékos lett volna. Azt mondtam, hogy elég furcsa véletlen, hogy minden nevenincs országból jött nevenincs esélytelent bemondott két propaganda között, csak pont véletlenül a menekültét nem.


"Az MTVA pedig leközölte, nézd meg a Híradó oldalát."

Az MTVA azt közölte le, hogy nem mi voltunk. Bocs, de erre mondtam azt, hogy egyedül feri volt olyan amatőr, hogy beismerje a negatív dolgait.

Vagy te el tudod képzelni azt az MTVA kommunikációt, hogy "Valóban Sixx, tényleg szánt szándékkal kihagytuk a menekültet a felsorolásból"? Mert ha nem, akkor nincs miről beszélni, mert semmit sem ér a "lehozás". Ha meg igen, akkor ez csak akkor történne meg, ha már meg se írhatnák ezt az újságok eleve...

2016. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
2016. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

"Csak mert az MTVA azt mondja? Na ne már..."


Hallottál már az ártatlanság vélelméről?

Ha valakiről nem tudom bizonyítani, hogy gyilkos, akkor nem az.



"Az MTVA azt közölte le, hogy nem mi voltunk."


Ne hazudjál, mert nem csak ezt közölték le.


"Vagy te el tudod képzelni azt az MTVA kommunikációt,"


Erre hányszor fogsz még rákérdezni?

2016. aug. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

# 29/29 Időpont ma 07:54


"Hallottál már az ártatlanság vélelméről?

Ha valakiről nem tudom bizonyítani, hogy gyilkos, akkor nem az."


Az ártatlanság vélelmének semmi köze ahhoz, hogy a gyanúsított mit vall magáról. Éppen ezért tettem fel a kérdést is, amit kínosan kerülsz, és nem vagy hajlandó megválaszolni.


"Ne hazudjál, mert nem csak ezt közölték le."

Miért még mit? Ja, jó, kifejtették némi bullshittel hogy miért nem mi voltunk. Ami tartalmazott kb. 0 releváns bizonyítékot. Továbbra is annyi történt, hogy a gyanúsított azt mondta magáról, hogy nem ő volt. Kevés.

2016. aug. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!