Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van értelme megalapítani az...

Van értelme megalapítani az Antipárt Klubot?

Figyelt kérdés
Már felvetődött kérdés az Anti Jobbik illetve az Anti Fidesz klub megalapítása kapcsán, én ezeket hülyeségeknek tartom. Véleményem szerint egy Antipárt Klubnak több mondanivalója lenne. Aki nem ért egyet a pártrendszerrel, azzal megalapíthatnánk ezt a klubot. Ki tart velem? :)
2010. ápr. 18. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozz a Civil Mozgalomhoz, ők állítólag nem szeretik ezt a pártoskodást. Mondjuk mégis indultak a választáson...
2010. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem!


De az anti-lop, állatbarát társaságot igen!

2010. ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó-jó, lehet, hogy a Civil Mozgalom egyik célja a pártrendszer kiiktatása, de állítólag ők is demokraták, én meg abszolút antidemokrata vagyok, az abszolutizmust már preferálnám, szerintem az működőképesebb.
2010. ápr. 18. 14:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Alapítsd meg a perfektizmust, jól állna neked.
2010. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Előzőnek: köszi :D
2010. ápr. 18. 15:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Van értelme megalapítani a Politikán Fintorgó Félművelt Sznobokat Ellenző Klubot?
2010. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt is meg kéne... De az Antipárt Klub jobb :D
2010. ápr. 18. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!