Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is vissza kéne...

Szerintetek is vissza kéne hívni az alapító Jobbik tagokat?

Figyelt kérdés

Jómagam nagyon sajnálom, hogy "hatalom váltás" történt a Jobbikban, az alapító tagok sokkal szimpatikusabbak voltak, mint most Vona, Dúró, Morvai. Dühpolitikájuk eltántorított a Jobbiktól.


Csak demagógia mentesen, ha lehet.


2010. ápr. 17. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azokat az alapítókat már rég megvásárolta a Fidesz. Gondolok itt pl Nagy Ervinre aki "véletlenül" már az EchoTV szerződésese lett. :)
2010. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%

Nekem meg szimpatikus Vona

Dóri is és ráadásul nagyon szép is


nektek ott vannak a múlt idő pártok



nekünk már van jobbik fogadjátok el

már más idők járnak

2010. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
első: pontosan, a jobbik nem lesz miép, ezért kellett távozniuk, ők nem fognak megalkuvó politikát folytatni...
2010. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Hagyjátok már ezt a múlt idő pártjai meg jövő párt dolgot, azt a jövőt nem szeretném megérni ahol a Jobbik kormányoz, előbb hagyom el ezt az országot inkább....
2010. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

harmadik: Látom te is észrevetted ezt a folyamatot. Nagy Ervin hirtelen a semmiből megjelent Bayer Zsolt műsorába, ott előadta a monológját. Onnét átvitték a Célpontosokhoz .(rengeteg Célpontos szimpatizál a nemzeti radikalizmussal, gondolok itt a Harcos pulóvereikre stb...)

Ott is előadta a kis monológját. Aztán azóta az EchoTV-ben dolgozik, mint filozófus és politológus. :)

Na meg még 9-én is volt egy hasonló eset. Aztán utólag kiderült, hogy azt a fazont már vagy 2-3 éve kizárták a szervezetből, mivel nem volt aktív tag, és nem fizette a tagságit. :)

2010. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor az kb a Fidesz tagozat lenne más néven!


Pontosan az a lényege a Jobbiknak, hogy megértette hogy akik a rendszervarázslás a "nagy alku" idején kerültek hatalomra. Azokat zsebre vágta a nemzetközi nagytőke, és egy kapura játszanak, még ha két térfélen is!

És amíg ők vannak hatalmon, addig nem lesznek változások, mert ők nem a társadalmat szolgálják, hanem a nemzetközi nagytőkét.



Köszönöm, de hazátlan tolvajok nekem nem kellenek!

2010. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A volt miépesek lepatkáltak Orsósékkal, olyan pedig akkor minek ellenzéknek. Ha a Jobbik esetleg (ami sztem 100% kizárt) lepaktál a fideszel, akkor ők sem különbek. De ők nem fognak.
2010. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Valamikor nekem is eszembe jutott, h majd a Jobbikra fogok szavazni, de később rájöttem, h Morvai Krisztina stb, meg rengeteg Jobbikos meg gárda-tag egyszerűen nem 100as, így meg tudom érteni a kérdezőt.
2010. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%

Nem ártana...


A mostani jobbik mást se csinál, mint amit az MSZP 8 évig: mocskolja a fideszt (meg persze az mszp-t is a látszat kedvéért...)


Undorító ez a demagóg gyűlölet- és dühkapmány, elegem volt abból is, amit az mszp csinált, és most már ők is? Miért szidják, rágalmazzák nonstop a mérsékelt jobboldalt?

Kb ennyire hitelesek, semennyire.

2010. ápr. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért tegyük hozzá, hogy nem csak a Jobbik mocskolta a többi pártot. Itt MINDENKI sározta a másikat, de hát igen, Magyarországon erről szól a kampány, nem arról kinek van jobb és hatékonyabb programja.
2010. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!