Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen embernek tartod Orbán...

Milyen embernek tartod Orbán Viktort?

Figyelt kérdés
Hogyan jellemeznéd, ahogy te látod?
2010. ápr. 16. 10:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Orbán Viktor egy bukott, hatalom éhes miniszterelnök, aki az elmúlt 8 évben csak duzzogni tudott amiért nem lett újra miniszterelnök. Le se sz*rja hogy mi van az országgal, neki csak az számít hogy ott, legfelül legyen. Elég szomorú hogy 2,5 millió ember őt szavazta meg "királyának". dehát ez van. sprite.
2010. ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
Fél év múlva válaszolok.
2010. ápr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Ha bizonyít le a kalappal, ha nem a nép szét fogja szedni!Óriási bizalmat kapott magyarország népétől, ha ezzel visszaél, ne kívánkozzon a nép haragjára.
2010. ápr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
39%
első, kire szavaztál?
2010. ápr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%

Ilyennek:

[link]

2010. ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
54%

Teljesen mindegy, hogy egy politikus milyen ember, vagy mennyire okos ügyes.


Orbán közöttpályán halad, az elmúlt 20 év, Soros alapitványos pályáján. Gyakorlatilag semmi esélye a valódi változásokat megindítani.

Lehet itt átalakítani, racionalizálni, reformkodni, a végén mindennek a haszna a nagytőkéhez vándorol, mert azoknak a csatornáknak ahol ez létrejön, nem képes az elvágására. Nagy lózungokat magyaráz!


Versenyképesség?

Mitől lehetünk azok? Ha olcsók vagyunk és az kinek is jó?

Kínával kellene versenyezni, de hogy?

Vagy az agyontámogatott Ny Eu val?

A versenyképesség nem a munkavállalóknak jelent előnyt igazából, hanem a tőkének"az meg ugye nincs"


ORbán egy dkg ra meg vett ember, és nem is tudom mire számítanak akik őt választották? Hogy ellene fog menni azoknak akik eddig tartották?

2010. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

Az elsővel egyetértek,és a link is tökéletesen illik rá.Rövidesen azok is rájönnek erre,akik ma megváltót látnak benne.

Nem vagyok egyik párt híve sem,és nem szavaztam senkire,mert ma nincs olyan párt,aki valóban az emberek és az ország jólétével törődne.

2010. ápr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%
egoista, képmutató, önimádó, hataloméhes, manipulátor,tolvaj,sunyi,álnok
2010. ápr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%
miniduce
2010. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
59%

Első vagyok.


A Jobbikra szavaztam.

Azért mert :

1 - eltörölnék azt a mentelmi jogot amit a régi parlamentből egy ember sem szavazott volna meg, mivel midnenki ezzel él vissza undorító módon.

2 - Vona Gábor messze a legszimpatikusabb miniszterelnök jelölt.

3 - Csak a jobbiknak van számonkérhető, nagyon jól áttekinthető, ésszrű programja, ami 70%ban konkrétumokkal dolgozik, ellentétben a fidesz mszp kb 5%-osával.

4 - Ők még nem voltak a parlamentben, nem voltak a tűz közelében, és Ők HÁTHA nem a saját érdekeiket fogják nézni és HÁTHA nem lopnak csalnak hazudnak majd, az összes eddigi pártról tudjuk hogy ezt teszik, de a jobbiknál még ott a remény hogy ők nem.

nagyon röviden ezekért szavaztam rájuk

2010. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!