Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki utálja a Jobbikot. Eláruln...

Aki utálja a Jobbikot. Elárulná, hogy miért?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 22:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem utálom, de a Fideszre szavaztam és ez egy ideig így is marad.
2010. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Mert tudatlan, én olyanokat olvasok tőlük hogy a multi jó a multi sok pénzt hoz. És eddig a politikusaink is ezt vallották, ne csodálkozzunk hogy ide jutottunk.
2010. ápr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%

Igazábol kezdetben nem volt semmi bajom velük, sőőt tavaly az EP-választásokon rájuk is szavaztam. De szerintem tulzásba estek... Ok, hogy védjük a nemzeti értékeket, meg szoritsuk vissza a cigánybűnözést stb stb.


De 1, nagyon bosszant h kb. aztis a zsidókra fogják, hogyha nem nyernek a Tippmixen:DXD(nem ,én nem vok zsidó!)

2, az a baj hogy ők tényleg polgárháborút csinálnának...

És most minden kell csak az nem! Elég baj van anélkül is... Akkor már inkább maradjanak, a kissé korrupt, de békepárti politikusok...


Nekem ennyi a véleményem

2010. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Fideszes vagyok és nem utálom.Néhány dolgával nem értek egyet de utálni csak az MSZP-t és az SZDSZ-t utálom.
2010. ápr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%

Nincs kissé korrupt politikus.

És felnyitom a szemed, mert ostobaságokat firkálsz.


Pontosan a korrupt Fideszes és Mszp s plitikusaink miatt van nagy baj, és lesz polgárháború, és nem a Jobbik miatt.


És pontosan a Fidesz és az MSZP nem képes megoldani semmit, ha nem jöttél volna rá eddig. Mert a megoldás az lenne hogy aki eddig korrumpálta őket, annak kellene ellene menni!


Az utcai zavargások, sőt lázadás, sőt a politikusok elüldözése meg elkerűlhetetlen, és abban sem a jobbik lesz a hibás. Mert Gyurcsány elkúrta, Orbán meg 8 évig ígérgetett és most 4 év szorongatás és Orbáni biztatás után egy Orbáni Bokros csomag is befigyel, amit a 3000000 létminimum alatt élő, és a további 2-2,5 millió hozzájuk lecsúszó nem fog elviselni!


Kapisgálod!

2010. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Orbánnak nincs Joga megszorítani. Vagy ha mindenképp muszáj csak a legfelső osztályt. Ehhez viszont nem lesz bátorsága. Összegezve: Orbán egy nagy rakás kaka.
2010. ápr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

1.: Rasszista. Bár a média már számtalanszor felkínálta a lehetőséget rá, a párt elnöke egyszer sem volt hajlandó nyíltan elhatárolódni a rasszista nézetektől.

2.: Szélsőségesen voluntarista gazdaságpolitikája van. Nem érdekli, hogy nyitott, nagyon kicsi gazdaság vagyunk. Úgy tesz, mintha a törvény erejével a gazdaság struktúrális gondjait egy csapásra meg lehetne oldani. Démonizálja a multikat és a bankrendszert. Az IMF-hitelek újratárgyalását ösztönzi, olyan országokra hivatkozva, mint Albánia, Bulgária és Görögország.

3.: Autokrata. A törvény erejével fel akarja számolni a kereskedelmi csatornákat, a jó ízlésre hivatkozva. (nekem is hánynom kell az RTL-től, de a szabadságot többre tartom, mint a jóízlést.)

PLUSSZ A RÁADÁS: Mint a közelmúlt botrányaiból kiderült, más szemében a szálkát, sajátjában a gerendát...

2010. ápr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
81%

Azért utálják sokan a Jobbikot mert elhiszik a sok szemetet amit a tv2-n meg az rtl klubon mondanak róluk, ahelyett hogy utána járnának hogy mi is az igazság. Am nem rég írtam is egy pár sort erről a témáról. Akit érdekel lesse meg.


[link]

2010. ápr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

1.: Rasszista. Bár a média már számtalanszor felkínálta a lehetőséget rá, a párt elnöke egyszer sem volt hajlandó nyíltan elhatárolódni a rasszista nézetektől.


Számtalaszor elhatárolódott, ha nem zavar, és példa sincs rá hogy olyan cselekedetei lennének!


2.: Szélsőségesen voluntarista gazdaságpolitikája van. Nem érdekli, hogy nyitott, nagyon kicsi gazdaság vagyunk. Úgy tesz, mintha a törvény erejével a gazdaság struktúrális gondjait egy csapásra meg lehetne oldani. Démonizálja a multikat és a bankrendszert. Az IMF-hitelek újratárgyalását ösztönzi, olyan országokra hivatkozva, mint Albánia, Bulgária és Görögország.


Az eszedbe sem jut hogy a Jobbik csak valódi versenyen alapuló piacgazdaságot szeretne, viszont ma annyira túl van súlyozva a tőke hogy imperialiszmus van.


3.: Autokrata. A törvény erejével fel akarja számolni a kereskedelmi csatornákat, a jó ízlésre hivatkozva. (nekem is hánynom kell az RTL-től, de a szabadságot többre tartom, mint a jóízlést.)

PLUSSZ A RÁADÁS: Mint a közelmúlt botrányaiból kiderült, más szemében a szálkát, sajátjában a gerendát...


A kereskedelmi csatornák kezdték a Jobbik ellen a háborút, mert nekik a nagytőke háttér kiszolgálása a lényeg és nem a hiteles tályékoztatás.



Fúrcsa felfogásod van, és ha nem ebben az országban élnék és tapasztalnám nap mint nap meg a valóságot, még hihető is lenne amit leírtál.

2010. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%

Felsorolnám:

-Populizmus

-Érzelmi politizálás

-Antiszemitizmus

-Kommunista gazgaságpolitika

-Vona iszonyú hülyeségeket hord össze állandóan

-Morvai nem tud viselkedni, tahó és buta

-Saját párthadsereg


Azt hiszem ennyi :)

2010. ápr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!