Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy a Fidesz került...

Most hogy a Fidesz került hatalomra, mindig esni fog az eső?

Figyelt kérdés

Vasárnap este megnyerték a szavazás első fordulóját, és azóta hétfőn, kedden és szerdán folyamatosan esik nálunk az eső.


Most akkor legalább 4 éven keresztül folyamatosan eső lesz?


Vagy ez csak ilyen szimbolikus megtisztító eső?


2010. ápr. 14. 16:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

úgy tűnik, igen, esni fog

sőt szélvihar is van


Istennek nem tetszik a választások eredménye

2010. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ezen a kérdésen röhögtem a legtöbbet, ami választással kapcsolatos.

Szimbolikus tisztító meg átkozott esők Európa szerte... Ha Japánban idén melegebb lesz, az azt jelenti, hogy a Fideszbe két pasi összemelegedett?

Ne legyünk már nevetségesek.


Még jó, hogy nem rájuk szavaztam, még a végén a fejem fölé jönne egy esőfelhő, mint a rajzfilmekben, és csak rám zuhogna az eső. De jobban belegondolva, poén lenne, lehet, legközelebb rájuk kéne szavazni! Én is hibásnak érezném magam az áradások miatt!


Cinizmust félretéve, Mezőgazdasági ismeretek órán még télen volt szó a csapadékról. Rengeteg hó és egyéb csapadék esett már akkor, és még mondta is a tanárunk, hogy ebből tavasszal baj lesz, és hogy az időjárás is egyre szeszélyesebb. A másik, amit mondott, és ezt minden mezőgazdaságban jártas ember tudja: a vízből sosincs sok, csak nincs megfelelően elosztva. Lefordítva: nem tudjuk (országos szinten) rendesen összegyűjteni, tárolni, elvezetni, és sajnos nem is várható jelentős javulás, hisz a változtatáshoz hatalmas beruházások kellenének. Ez rengeteg más országban is így van, bár tény, hogy ekkora esőzésekre nem is lehet teljesen felkészülni.


"Elvitte a víz a házam mert Isten ezzel akarta megmutatni, hogy vétkeztem!

Árokba borultaaam, meeert izé... szóval láttam valami fényt, és félrekaptaam a kormáányt, hikk! :D"

2010. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!