Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet hogy Orbánt csak úgy...

Lehet hogy Orbánt csak úgy fogják emlegetni hogy " magyar nyúzó"ha beindulnak a "reformok"?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 16:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
39%
Savanyú a szőlő? :)
2010. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Igen lehet, de a fidesz szavazóknak akkor is ő lesz az Isten:) bármit csinál.
2010. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem csipázom a szőlőt!
2010. ápr. 14. 16:11
 4/26 anonim ***** válasza:

Egyébként elárulhatnád, hogy mi a gondod a Fidesz szavazókkal. Napok óta ilyen kérdéseket olvasok sorra.

Nem tudom te melyik oldalon állsz, hogy MSZP szavazó vagy, vagy más pártra adtad a voksodat, de ha már egy kérdést feltettél, ami egyértelműen a Fideszeseket kritizálja, legalább megindokolhatnád, hogy ne látszódjon provokatívnak és értelmetlennek.

2010. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
A reformok elkerülhetetlenek,természetesen lesznek vesztesek de a társadalom döntő többsége számára hosszútávon ez jó lesz.
2010. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

A reformok elkerülhetetlenek,természetesen lesznek vesztesek de a társadalom döntő többsége számára hosszútávon ez jó lesz.


És mitől lenne jó? Több marad a nagytőkének, vagy mitől?

2010. ápr. 14. 16:14
 7/26 anonim ***** válasza:
Na ezért kár volt elolvasnom a kérdést, no komment. Erre már nem lehet mit írni, komolyan mondom, tépheti az ember a száját, mondhat akármit, indokolhatja akárhogy, akkoris fújja itt mindenki a magáét.
2010. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Egy példa,ha elbocsájtunk pl.200 ezer állami alkalmazottat az annak a 200 ezer embernek rosszul fog esni,de de így éves szinten kb.200 milliárdot meg lehet takarítani amiből lehet adókat csökkenteni.Tudomásul kell venni hogy ez az ország nem tud 750 ezer közalkalmazottat eltartani.
2010. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Látsz te itt indoklást, vagy az előző oldalakon valahol!


Csak azt hogy adó csökkentés!!!!!!


De hogy azért cserébe mit is kell adni, és hogy kiknek is fog kedvezni összességében, az kitudja? 90% ban a nagytőke fog vele jól járni, mert kevesebb lesz a befizetés.

Meg az a maradék 10% középosztály akinek a keresete jobban emelkedik „ a fajsúlya miatt” mint akik valóban megfizetik az adó csökkentés árát.

A valódi problémákat meg tehetjük félre mert Orbán dkg ra meg van vásárolva.

Az az a tőke és a munka jövedelem elosztása marad a mai fenntarthatatlan szinten.

2010. ápr. 14. 16:26
 10/26 anonim ***** válasza:
Én mindig minden egyes válaszomat, és álláspontomat kulturált hangnemben, érthetően megindokoltam. Szóval igen, én láttam, te vagy az, aki nem indokolt és most azzal magyarázza, hogy más se. Szóval szerintem hagyjuk, így a kérdésnek nincs értelme.
2010. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!