Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is már rettegtek előre,...

Ti is már rettegtek előre, hogy a Pride miatt a következő fél hónapban minden harmadik kérdés a melegről fog itt szólni?

Figyelt kérdés

Emlékszek tavaly ilyenkor több mint fél hónapig mindenki csak a melegházasságról, homoszexualitásról stb.-ról tudott beszélni.

Meg aztán jöttek a tömeges letiltások.


Mondjuk én már most kezdek rettegni az idei hullám előtt.



2016. júl. 1. 20:47
1 2
 11/18 PresidentEvil ***** válasza:
100%
Én inkább attól "rettegek", hogy százszor fogják majd feltenni ugyanazokat a kérdéseket, rosszabb esetben kérdésnek álcázott mocskolódásokat, amelyekre ugyanazok a válaszok jönnek majd, mint az előző 100 alkalommal, a két tábor álláspontja pedig egy fél centit sem fog közeledni, de legalább lesz mit moderálni.
2016. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is pont ez jutott eszembe, miközben átfutottam a kérdéseket, hogy "na bazz, már megint kezdik...". Na de hát ha valaki erre veri, egészségére.
2016. júl. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2016. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
8%

Nem vagyok könnyen megrettenthető.


Csak majd nagyon körmönfont módon kell fogalmazni, ha az embernek a véleményterroristák által előírt kötelező meggyőződéstől eltérő a mondanivalója, hogy ne töröljék.


Mert a demokráciában bizonyos dolgokról csak egyféle véleményed lehet.

2016. júl. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%

Mivel a figyelt kulcsszavaim közt van a homoszexualitás....így nekem minden gyk-ra való feljövetel a melegekről szól :'D

nem, nem rettegek...de miért is kéne emiatt?

az meg, hogy az ilyen kérdések alá író homofób nyomikat letiltják nem túl nagy érvágás...

2016. júl. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
62%

Előző vagyok

Ne haragudj, de a pride-nak mi köze van a szifiliszhez, a fideszhez és orbán viktorhoz? n

2016. júl. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
39%
Most ez komoly hogy beírtad a kulcsszavak közé az AIDS-t?😂😂😂
2016. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%
Én nem rettegek. Nem lesz attól nekem se jobb, se rosszabb; egyébként most ezzel a kérdéseddel te is gyarapítottad ezeknek a sorát:p Hát csak elolvasod akkor a kérdés címét, aztán viszed lejjebb a tekintetedet a következő kérdésre. Csak skippeled, és figyelmen kívül hagyod, nem kell foglalkozni vele, ha zavar, ozt cső. Egyébként tényleg nekem nem oszt, nem szoroz, hogy ilyesmi jellegű kérdésből sok lesz, nem is ad hozzá a napomhoz, meg nem is vesz el belőle. Ugyanolyan, mint a többi kérdés, semmivel se különlegesebb.
2016. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!