Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az lmp egy smileval hülyítette...

Az lmp egy smileval hülyítette be a pesti liberálisokat?

Figyelt kérdés

rajzol egy mosolygós fejet és az össze "értelmiségi" liberális már X el is


pedig a programjában nem kimondottan szabad piac támogató párt...

lás csodát megadóztatná a multikat:O


lmp egy nagy kotyvassz mindenből csipeget egy picit hogy minél többen szavazzanak rájuk....

csak ha majd elkezd politizálni akkor majd valamelyik oldal mindig csalódni fog

(ezt elemzők mondják)


2010. ápr. 14. 12:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%

" 12:15 - Nem, a többit ugyanis nem olvastad el, vagy értelmezni nem tudtad. A liberalizmus lényege az lenne, hogy kapjunk lehetőséget és ne szorítsanak be minket a vackunkba, ezzel pedig igenis lennének lehetőségek, most hol van?"


a liberális

szabad piacot akar

esélyegyenlőséget


és mindent akar

a többség rovására

2010. ápr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
10%
12:31 - Mert ezt hitették el veled...
2010. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
40%
A liberális mindössze annyit akar, hogy hagyják békén, és cserébe ő is békén hagy másokat. Ennyi az egésznek a lényege. Minden más csak felépítmény erre az alapra.
2010. ápr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
45%
12:32 - a 12:31-essel a tények, a napi tapasztalat hitette el azt, amit leírt, sajnos. Én sem hittem volna, de látom, tehát kénytelen vagyok elhinni.
2010. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
64%
12:34 - De attól még hazugság az egész. Valamire ráhúzták, aminek köze sincs hozzá. Most jött egy csapat, akik bebizonyíthatják, hogy amit eddig valaminek mondtak, az mind hazugság volt, és köze se volt ahhoz, amit ráhúztak liberalizmus címszóval. Vagy bebizonyítják, hogy az elméletek soha nem működnek a való életben, de erről nem az elv tehet, hanem az emberek, akik másképp működnek, mint az elv.
2010. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%

12:34 - Ha odamegy hozzád egy nagydarab, kigyúrt csávó, és azt mondja magáról, hogy ő atomfizikus, majd minden további nélkül orrbavág, és ezt megismétli nap mint nap, akkor azt is el fogod hinni, hogy minden atomfizikus erőszakos, sötét bunkó?


Mert kb. ugyanígy viszonyult az SZDSZ a liberalizmushoz, mint a fenti példában a nagydarab, kigyúrt csávó az atomfizikusokhoz.

2010. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát most erre mit mondjak. Ha azt látom, hogy hasonló kigyúrt (és esetleg nem kigyúrt), magukat atomfizikusként identifikáló csávók következetesen ilyen irányban nyilatkozgatnak a tévében, ilyeneket írnak a honlapjaikon, sőt másokkal is rendre megcsinálják, akkor bizony azt fogom hinni.


Sokszor, sok helyen leírtam már, hogy várom azokat a liberálisokat, akik határozottan elutasítják az SZDSZ család- és erkölcsellenes politikáját és törekvéseit, de hiába vártam, csak egységliberális dumát, meg nácizást kaptam.


Egyébként itt [link] leírom, hogy tudom a különbséget. Kár, hogy más nem tudja...

2010. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%
13:05 - Pedig vagyunk páran. Persze nem minket raknak a hírekbe, mert ez nem érdekes, csak a botrány. Néha ne csak nézz, hanem láss is.
2010. ápr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hová nézzek, hogy lássak? Hol vagytok? Mutassátok magatokat! (Komolyan mondom, nem támadás, nem gúny. Nagyon fontos lenne.)
2010. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!