Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez komoly. Hogy újra lesz...

Ez komoly. Hogy újra lesz most vizitdíj a Fidesz miatt,1000Ft?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 18:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nem, 10 ezer lesz.

Egyébként minek, ha újra ugyanúgy el lehetne törölni egy népszavazással?

2010. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha a Fidesz lesz kormányon,akkor nem lesz egy népszavazás sem.A népszavazást pedig a Fidesz nem veszi komolyan.A kettős állampolgárságot a népszavazás elutasította.Orbán mégis azt nyilatkozta nemrégen,hogy bevezetik,mert a nép akarja.Akkor most hogy is van ez?
2010. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
10%

Gondolom ezt valami "Rosszabbik" fanatikustól hallottad.

Én még nem hallottam.

2010. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Jaja, ez így igaz, újra lesz vizitdíj, most 1000 Forintnyi. Ja, és ezentúl 18 év felett alanyi jogon jár minden magyar állampolgárnak egy-egy Ferrari, vagy Porsche, tetszés szerint.


Ugyan, hagyjuk már a légből kapott hülyeségeket! Ebben a világban nem szabad mindent elhinni; nem jó naivnak lenni!

2010. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"A kettős állampolgárságot a népszavazás elutasította"



igenek többen voltak, csak alacsony részvételi arány miatt érvénytelen volt a szavazás, ezért mondta OV hogy a nép akarata miatt vezetnék be.

2010. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Igen,hallottam valakitől,de mivel még ma nem volt szerencsém végigolvasni a napi híreket és megnézni a híradót,ezért nem tudom,igaz lehet-e?Nem nagyon hiszek ebben ,amit hallottam,gondoltam,megkérdezem itt,hátha valaki tájékozottabb tud valamit,baj?
2010. ápr. 13. 18:32
 17/22 anonim ***** válasza:
Amig nem tudsz biztosat erről, addig miért teszel fel ilyen "értelmes" kérdést?
2010. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem lesz vizitdíj.


Kérdező!


Ha valakitől fél füllel azt hallod, hogy holnap leesik egy meteor, és vége a világnak, akkor azt is elhiszed?


Ennél legyünk már komolyabbak, ha egyszer szavazati joggal rendelkezünk! Ha meg csak pánikot akarsz kelteni (ahogy az MSZP szokta az ilyen "suttogó propagandát útjára indítani), akkor nagyon ügyetlenül csinálod.

2010. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha közel annyit fogok keresni, amennyit kerestem a annó a Fidesz kormányzás idején, felőlem 2000 is lehet, kacagva kifizetem. De egyébként sem voltam még sosem orvosnál, csak a gyerekeim, utánuk meg nem kellett fizetni.
2010. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Igen.Aki kifizeti, annak a farkát is ki fogják verni és a punciját megujjazzák,aki meg nem annak végbéltükrözés!Jól hallottad.
2010. ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!