Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az a második forduló?

Mi az a második forduló?

Figyelt kérdés
Újból mindenki elmegy szavazni? Változhat az eredmény? Mi az a második forduló?
2010. ápr. 13. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te voltál szavazni? Hány éves vagy?
2010. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem nem voltam és nem is vagyok 18. Sajnos ezt senki nem tanítja és nem is tudom hogy honnan kellene tudnom. Gondoltam hogy itt meg szabad kérdeznem.
2010. ápr. 13. 15:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Áh értem. Második forduló akkor van, hogyha egy körzetben, egyik jelölt sem érte el az 50%+1 szavazatot. Így ott ellehet menni mégegyszer szavazni.
2010. ápr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
És mielőtt még megkérdezed, a jobbik már biztos nem fog nyerni. Orbán Viktor lesz az ország miniszterelnöke.
2010. ápr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Már csak az a kérdés,hogy lesz-e 2/3-ad?

Mszp-Lmp összeborulás?

Jobbik-Mszp helycsere??

:))

Most ez e tétje a 2.fordulónak.))

2010. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Ez középiskolás 3-4.-es anyag. Ha nem a padtársaddal fogsz levelezni, vagy nem leszel épp másbnapos, lehet, hogy meg fogod érteni a rendszerünket. Mert amúgy elég bonyolult. :)
2010. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

16:14-es válaszoló.

Nem lesz MSZP és LMP összeborulás, mivel az LMP megmondta hogy nem azért jött létre hogy akárivel is koalíciót kössön. Nem fog senkivel se egyesülni.

2010. ápr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem senki nem tanította még. Amúgy meg ki hozta föl a Jobbikot? Ennyire agyadramentek már? Egyébként hányingerem van az ilyen orbánbérencektől. Elnézést kérek ha nem Fidesz szimpatizáns vagy. De az a szájhősködés amit ez az ember művel már felháborító. Kialakított a 12 éve alatt magának egy személyi kultuszt és az óta abból él. Se program nem kell se tettek mert az Orbán az az Orbán. Ha Orbán akkor Fidesz ha Fidesz akkor Orbán. A szavazóit meg átveri ahol tudja és ezért is nagyon sajnálom őket de viszont ha eddig látnak megérdemlik. Azt meg nem tudom hogy fogják-e tanítani mert 10-es vagyok. Hát lehet hogy látszólag nem szövetkeznek egymással de az bizonyos hogy ideológiailag az új SZDSZ előretörésének vagyunk a szemtanúi ami nem állt távol ugye az MSZP-től.
2010. ápr. 13. 19:53
 9/9 anonim ***** válasza:

végre egy értelmes tizedikes ifjú

aki jól látja a magyar valóságot

hajrá! tanulj, tájékozódj

kellenek a gondolkodó fiatalok!

egyébként ahol mindent megtalálsz:

www.valasztas.hu

2010. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!