Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a Suzuki és...

Mi a véleményed a Suzuki és Audi gyárakról?

Figyelt kérdés
Tekintve hogy a Magyar autóipar valaha a világ élvonalába tartozott én az ország és a magyar nép két szégyenfoltjának tartom.
2010. ápr. 12. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom,hogy akiknek munkát adnak ezek a gyárak,nem tartják szégyenfoltnak.Valamikor öreganyám is volt,mondja a szólás.Ma már nincs autógyártás,( az volt a szégyen,amikor tönkretették),és nem is lesz.Nincsenek meg hozzá a feltételek,és a szakemberek sem.
2010. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Elsőke felpontoztalak de nem értek egyet. A pannonia újra indult.


[link]


És most harcolok a csepelért. Szakemberek meg nálunk vannak a legjobbak.

2010. ápr. 12. 22:16
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

idefigyelj te nagyokos kérdező.


az audi győrben 4 éve fizet adót, több milliárdot, azóta annyi fejlesztés van, hogy nem tudják már mire költeni a sok pénzt.


mellesleg fél győr ott dolgozik.

2010. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na ez a szégyen..
2010. ápr. 12. 22:28
 5/11 A kérdező kommentje:

Az új Pannonia:


[link]

2010. ápr. 12. 22:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Én büszke vagyok arra, hogy "Made in Hungary", méghozzá nem is akármilyen Audi motorok kerülnek ki a magyar szakemberek kezei alól!
2010. ápr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mégis mikor volt a magyar autóipar a világ élvonalában?

Valaki tud mondani egy magyar autómárkát?


Mert én speciel nem hallottam róla!

A nálunk vannak a legjobb szakemberek meg öhöm-öhöm.

Valószínűleg.

2010. ápr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dávid ***** válasza:

Előzővel értek egyet. Magyar személyautó nem volt.

És büszke vagyok a zsidó Teva cégre, h több száz kutatót,vegyészt foglalkoztat Debrecenben, és büszke vagyok a német Bosch-ra is meg a Suzukira, h nem SzlováKia-ba ment.


Most a válság miatt csökkent a termelés de 1 év és megint felfuttatják a termelést.

2010. ápr. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én személy szerint örülök!Mert ha nem itt lenne, akkor nem lenne ember, aki ismét hülyeségéről tenne tanúságot!A Pannonia...Szerinted Magyarok gyártják, magyar tőkével?A Rába gyárat is megszüntették és vannak sokkal de sokkal jobb traktorok használatban.
2010. ápr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csepel HD (hegyi dízel) 420 1956-ban elsőként mászta meg a Himaláját vízforralás nélkül(5450m ig), megszégyenítette még a német autóipart is. Szgk valószínűleg azért nem volt mert el kellett adni a zsigulit és a moszkvicsot. Nehogymár azt mondjátok hogy buszokat, teherautókat tudunk gyártani épp csak személyt nem. Nem azt nehezebb..
2010. ápr. 13. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!