Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek meddig bírja a...

Szerintetek meddig bírja a Fidesz? 2014-ig kibírja?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 21:20
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
77%

"amikor az mszp kezdte /és még utána is évekig, ill.végig szinte / , a fideszre mutogatott . A másik sem csinál mást , az mszp-t szapulja ."


Mostanában,én nem nagyon hallottam,hogy a Fidesz szapulta volna az Mszp-t mióta kormányon vannak,de ha te mondod biztos igy van:XD

2010. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
41%

biztos hirtelen leszokott róla úgy varázsütésre , és tuti hogy többet nem is teszi :) / de a másik sem lesz rest .

Jó hogy van , aki hisz csak az egyikben.

Most nincs pénz paripa fegyver mint volt akkor anno amikor a gyula átadta.Ha van zsé és felfelés ívelő gazdaság, akkor könyyebb dolog írányítgatni , kormányozgatni .. Most kiváncsi vagyok mit is tudnak és ténylegesen . Orbán abszolut analfabéta a gazdasághoz ,az évek alatti "beszólásai" mind azt bizonyították . Szinte kuka ha le kell/kellene ülni egy vér gazdsághoz értővel. Lózungok vannak tőle dögivel , de azok eléggé cikik ha hallja tőle az ember a fedezet nélküli ide-oda röpködéseit .


Már az is jelent valamit, hogy nincs kajaba az "azonnali nagyarányú adó és járulékcsökkentést !"- ről ... útközben elveszett a ködbe :)/ ez olyan megyós közalkalmazotti béremelés lenne amire ők is ész nélkül .

az mszp halálira megérdemelte hogy ide jutott, mert a sok ad hoc módú villám cuccok nem hathattak /kormányzati negyed, eü , tőzsde bevezetés olcsó rv-l stb /. Mindamellett ellenőrizetlen párt manusai és mamelukjai is kaszálták az aranydukátot , ott ahol érték.

A libás viszont a fidesz örömére rendesen takarított ,és mivel látták egy idő után le is szálltak róla .. Most meg nagy a kuss és a csendes csepegtetés , de már jóval alsóbb fokon és persze teljesen másképp - máshogy, szinte minden eddigi szólamjaikhoz képest / ingatlanadó stb / .. szóval , kiváncsi vagyok na :))


Higgyen bennük aki akar, de én jól emlékszem arra , hogy hogy takarították ők is a lóvét két kézzel , meg a csomó műbalhéikra ami meg szintén nem volt két fillér ...

2010. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!