Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy értett azt Vona, hogy...

Hogy értett azt Vona, hogy "az ország 2/3-a Jobbikos, csak még nem tudja"?

Figyelt kérdés
Nincs ebben egy kis fenyegetés? Mármint úgy értve, hogy muszáj lesz jobbikosnak lenni?
2010. ápr. 12. 20:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem úgy,hogy nem tudtak eljutni az üzeneteikkel mindenkihez,és most majd bebizonyítják,hogy ők egy jó párt.


Én erre azt mondom: Sok sikert!:)

2010. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
sőt azt is mondják, nem vagy magyar ha nem vagy jobbikos.
2010. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
figyeljetek nagyokosok vona egy közvéleménykutatásról beszélt ami a neten van hogy kérdésekre kell válaszolni programokkal kapcsolatban hogy ki mit tart fontosnak (pártok kirása nélkül) és valami 70% lett a jobbik programjának az eredménye, előszor nézzetek utána a dolgoknak utána beszéljetek
2010. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

azt jeleti, hogy egyetértesz velük, csak még nem tudsz róla.


mondok egy példát.

kb sz EP választásoknál még az LMP-t preferáltam. a jobbikot pedig rasszistának tartottam, csak azt tudtam amit a TV-ből láttam.


szégyenekzve olvastaggam utánuk, mert úgy reztem, hogy szar agyok, h a nácikkal foglalkozom. azt nem is tudom már, hogy mit hogy, de ahogy egyre többet kutattam, egyre több dolog volt amivel egyetértettem és úgy éreztem, hogy idáig át voltam verve.

2010. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem hazudnának a jobbikról akkor

többen szavaztak volna rá

2010. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Úgy értette, hogy az ország kétharmadának Jobbikos nézetei vannak, csak a média(Fidesz-MSZP) lejárató kampánya miatt nem rakták a voksukat a Jobbikra.


Van politkusbűnözés és el kell számoltatni őket?

Az EU csak a kárunkra van, és senkik vagyunk a szemükben?

Van cigánybűnözés?


Ezeket csak a Jobbik mondta ki, és szerintem az ország 2/3-a a fenti kérdésekre "IGEN"-nel válaszolt.

Nah, így gondolta Vona Gábor!!

2010. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:53

Erről van szó.

2010. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%

Valóban volt egy felmérés. Ez azt mutatta, hogy az átlag ember nézetével, aki kitültötte, 70%-ban egyezik a Jobbik programja. Eből azt szűrte le Vona, hogy az emberek 70%-a jobbikos, ami nem kicsit ferdítés. De még az ilyen tesztek kriktájába is belemhetnénk, de felesleges...


Azt nem értem, miért nem azt mondja Vona, hogy minden magyar jobbikos, csak még nem tud róla. Kevésbé volna mesterkélt.

2010. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi fenyegetés, nem csak a médiából kell tájékozódni, és következtetéseket levonni :)

Ezt úgy értette, hogy ha valaki elolvassa a jobbik programját, akkor mindenki talál benne olyat, ami kedvére való, csak a média iszonyatos ellenszele miatt nem veszik a fáradságot erre az emberek... Az előttem lévő jól leírta a kérdések lényegét :)

2010. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mármint a 20:53as válaszolóra gondoltam :D
2010. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!