Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök, hogy a Fidesz nyert?

Örültök, hogy a Fidesz nyert?

Figyelt kérdés
... és örülni fogtok-e, ha az önkormányzatin is tarol?
2010. ápr. 12. 20:25
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

16.51 mit tett az ország érdekében?

És mit tett a maga érdekében ,ezüsthajó,orbán bánya,futballakadémia nem Budapesten,Felcsuton mert ott nagy a lakosság lélekszáma és kell nekik a rézkupolás csilivili palota az emberek meg nélkülöznek.

2010. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Én nem örülök, de nem is bánom. Annak inkább örülök, hogy van három ellenzéki párt is, akik 3 féleképpen próbálnak majd a Fidesz seggére csapni, ha kell. Bár a kiöregedett MSZP-s zombiktól sokat nem várok, de a Jobbik meg az LMP friss vérvonala mindenképpen jót tesz.
2010. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

Mit tett az ország érdekében? Emelte a gazdaság színvonalát, ezerszer több ember mert gyereket vállalni, mások voltak a diákhitel feltételei, a programjai között szerepelt a Széchenyi terv. Orbán Viktor alatt jók voltak a lakáshitelek (érdekes mód az összes szoci az Orbán féle lakáshitel alatt vett lakást - ugye hogy nem volt rossz?)


Az Orbán bánya már megint szóba kerül, akkor elmesélem, a bánya az édesapjáé, aki kemény munkával szerezte meg azt a bányát. Ennyi erővel a politikusok családjának nem lehet vállalkozása? Vagy mégis mit képzelsz? Orbán Viktor soha nem félt a vagyonosodási vizsgálatoktól, annyi a vagyona, amennyit bevallott, leellenőrizték és érdekes mód semmi olyat nem találtak, amiben kivetnivaló lett volna. Ellenben Gyurcsány Ferenccel, akinek a BEVALLOTT! vagyona 5 milliárd forint. Vagy meséljek a libatolvaj Bajnai Gordonról? Mit szeretnél? Vagy az talán szíven ütne, ha a hazug MSZP-t kezdeném pocskondiázni? Megjegyzem annak lenne alapja. Csak gratulálni tudok annak, aki képtelen utánanézni a dolgoknak, csak pattogni és minimális vagy semennyi gazdasági és politikai ismerettel nem rendelkezik. Vedd magadra a gratulációmat. Őszintén remélem, hogy fiatalabb vagy nálam, és nem kell megint csalódnom a 30-as korosztályban.

2010. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim válasza:
Én nem igazán.. őszintén egyikse jó. Mindegyik a maga malmára hajtja a vizet. Szerintem ideje egy kis diktaturának vagy megszoritásnak, hogy végre rend legyen ebben az országban.. ne nézzetek hülyének, de lehet, igy jobb lenne.
2010. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
magyarországon becsületes 4 éves munkával lehet keresni 5 milliárdot,ez igen.Az apuka kemény munkája az volt hogy lehetetlenné tette a másik bánya müködését,remélem 4 év mulva ugyanigy véded.Te lehet hogy kaptál a fidesz hitelből,én 30 év alatt tudtam 1 kicsi házat épiteni,nem fidesz hitel kp. most kánaán van kialakulóban szerintetek? 2 év mulva eszedbe fog jutni a gyermekkorod,akkor csak cumiztál de majd sz.pni fogsz velünk eggyütt.most pedig hazudjuk jobb lessz minden.
2010. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 18:44


Évekkel ez előtt vettem egy újságot amiben az adóbevallását boncolgatták Orbánnak. Az volt az első, hogy kötődött mert a Medgyessynek nem foglalkoztak az adóbevallásával. Erre mondta az újságíró, hogy vegye meg az előző számot mert abban azzal foglalkoztak épp csak a Medgyessyé rendben volt! Az előző évivel szemben volt egy csomó eltérés amit az újban régi keltezésűnek titulált. Kocsi, szőlőbirtok, lakás, ezek rémlenek. Tény, hogy semmi baja nem lett belőle , hogy adót csalt !!!!

Gyurcsányról : én nála 2,5 milliárdot láttam tavaly ha most 5 milliárdja van akkor valamibe "véletlen" jól belenyúlt. Ezen mért is nem lepődök meg????

2010. máj. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy a zsidók pics@ját nyalja mind a kettő. Gerinctelen férgek. A jó Isten tudja a Gyurcsány is mennyit el nem adott az országból nekik amit most majd a Viktorka -a Likudék Viktorja- majd folytat.
2010. máj. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen újságot olvasol, de Orbánnak kivétel nélkül minden adóbevallása rendben volt. Az autója is, a szőlőbirtokát pedig ha érdekel örökölte és végig b*szogatta érte az MSZP, hogy biztos lopta, holott az egyik felmenője tulajdona volt, amit ő és a felesége örökölt. Az ilyen megnyilvánulások színvonala kb. azzal ér fel, mint amikor az MSZP-s nyugdíjas fellázadt, hogy Orbánról hegyet neveztek el :)

Orbánnál mindig minden rendben volt, ellenben az egész MSZP-vel, náluk egy olyan ember nincs, akit valamiért nem lehetne vádolni. Hát ez az MSZP! Gratulálok ezúton is minden szavazónak.

2010. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.

Az MSZP detto. Ezért szavaztam a JOBBIK-ra !

2010. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!