Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik a "tünetei", hogy valakit...

Mik a "tünetei", hogy valakit túlságosan leköt a politika, szinte már a függője?

Figyelt kérdés

Magamon vettem észre az utóbbi időben. Szeretem a politikát, de nem szeretnék átesni a ló túlsó oldalára sem... :S

Szerintetek mikor lehet azt mondani, hogy valaki túl sokat politizál, túlságosan belemerül, úgy érzi, hogy függ tőle?


2010. ápr. 12. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Őőő... én például érzem magamon :$
2010. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Ha még fiatal vagy, akkor érdemes ezen a pályán elindulnod, így azzal foglalkozhatsz, amit szeretsz. Mondjuk jelentkezhetnél az ELTE-TÁTK politológia szakára, és ha sikerül lediplomáznod, akkor a hobbid lesz a szakmád, és akkor úgy belemerülhetsz a politikába, ahogyan csak akarsz, hiszen ez már a kötelességed lesz :)
2010. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes a kérdés. Szerintem minden embernél más és más a határ. Én jobb oldali nézetű vagyok, de normálisnak tartom hogy megnéztem az ellenzék írásait is, néhány műsorát (Heti hetes és társai) és levontam a számomra megfelelő konzekvenciát. Ezek után elmentem szavazni. Most szándékosan nem írom le kire és úgy érzem jól döntöttem, mert akik hasonló nézetűek, azok mindegyike "valódi" ember. Érzésekkel, család szeretettel, tudnak kulturáltan szórakozni, szeretik a színházat, a természetet, van életcéljuk és van értékük. A választás óta nem annyira foglalkozom már az eredménnyel, várom hogy az ígéreteket tettek kövessék. A mocskolódó emberek köpködő szavai pedig leperegnek rólam. Nos ezt én normális közelinek gondolom, ha habzik a szád, akkor szerintem már nem normális. :)
2010. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl. itt lóg gyakorikérdéseken, fasisztázik, zsidózik, komcsizik, demagógozik, rassistázik stb.
2010. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Nincs határ :) főleg mostanában.
2010. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!