Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy a Fidesz...

Dávid kérdése:

Elképzelhető, hogy a Fidesz további államadósság-növelést tesz lehetővé, hogy adót tudjon csökkenteni?

Figyelt kérdés

Újabb IMF hitel?

Újabb válság? Szerintetek mit tesz majd a Fidesz? És mit vártok tőle?


2010. ápr. 12. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mit várok ?? Azt amit Gyurcsán Fercsike az elmúlt 8 év alatt "elkúrt" .... és helyre hozzák ! És hogy a Jobbik programjai megvalósuljanak!
2010. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ok ezzel egyetértek, de kéérlek a kérdésre válaszoljatok.
2010. ápr. 12. 15:32
 3/14 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint volt már 4 év amikor kormányoztak és akkor csökkent az államadósság. Ezért válaszom, igen. Hiszek benne. Bennük nem csalódtam még, nem csaptak be, pedig rájuk szavaztam.


Bár engem Gyurcsány sem csapott be... Azért mert tudtam milyen az MSZP és nem csalódtam bennük, azt hozták amire számítottam... Soha nem szavaztam rájuk!

2010. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
igen, mert ha nem tűnt volna még fel, válság van.
2010. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A válaszom NEM.
2010. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ezaz államadósság ügy is mintha népérdek lenne, az egy egy szám egy papíron, állítólag megállapodnak az eu-val hogy az előirányzott 3,8 helyett több lehessen az adósság a gazdasági növekedés nagyobb lehessen, hiszem ha adósság törlesztésre megy el az adó akkor megint egyhelyben állunk és nem történik semmi, nem fognak több embert felvenni sehova
2010. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mire a válaszod a "NEM"?

Oké, én se csalódtam az akkori Fidesz gazdaságpolitikájában (másban igen).

De most azt állítja a Fidesz h "üres a kincstár, mert mindent szétloptak vagy elherdáltak". Akkor miből lesz itt adócsökkentés?

2010. ápr. 12. 15:43
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem. szóval IMF hitel újratárgyalás. Köszi a választ!
2010. ápr. 12. 15:44
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
fidesz azért tudta anno csökkenteni az államadósságot, mert befagyasztotta a béreket, meg elötte bokros rendberázta a költségvetést.
2010. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Egyetértek a 15.44.-el.A Fidesz őszig nem fog csinálni semmilyen drasztikus lépést,mert az önkormányzati választásokon is nyerni akar.A jómóduaknak és gazdagoknak csokkenti az adóját,de nem emel családipótlékot,befagyasztja a nyugdíjakat, a szoc.,juttatásokat,a minimálbért stb. Amíg kormányon volt,akkor is ezt csinálta.Nem véletlenül volt tegnap a zsíroskenyér akció! Egy év múlva a mezei állampolgár,örül ha erre futja majd neki.A gazdagok pedig veszik a 6 hónapos gyereknek az aranyakarkötőt!A Jobbik pedig jártathatja ugyan a száját,de nem fog elérni semmit.Igaz, a programjuk csődbe vinné teljesen az országot.

Nem vagyok egyik párt híve sem,csak gondolkodom.

2010. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!