Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek köszönhető az LMP...

Minek köszönhető az LMP relatív sikere (magabiztos bejutás, Budapesten a Jobbik megelőzése) és a Jobbik relatív kudarca (az általuk várt 30-60%-os álmokhoz képest)?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Ezt a kampánycsend-hosszabbítást arra használták fel, hogy a számítógépes adatokat manipulálják, mivel beijedtek a túl erős Jobbiktól. Így aztán nem tűnt fel senkinek, amikor a 30%-os eredményeket aljas módon visszafaragták 16-17-re. Ez van. Nem tudok nem csalásra gyanakodni.
2010. ápr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
az LMP egyértelműen a szadesz átmentése az új parlamentbe, csak így magyarázható az eredményük
2010. ápr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Tényleg, hogy erre nem gondoltam.

Ha a Jobbik csak harmadik az biztos cionista mszp-s kommunista liberális stb. összeesküvés?


Nem lehet, hogy a többi párt szavazói nem ilyen hangosak?

Nem lehet, hogy párt teltházas lakossági fórumból botorság 30%-ra következtetni?

2010. ápr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Éljen az LMP, a jobbik szinpatizánsai pedig buta kocka gyerekek akik egész nap a gép elött ülnak.
2010. ápr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én 4 éve voltam szavazatszámláló bizottsági tag, tudom hogy megy a dolog. Az eredményeket nem lehet központilag manipulálni, mert a következőképp zajlik:

1, amíg van szavazó az adott körzetben, addig nem kezdik el a szavazatok számlálását

2, az egy szavazókörben leadott szavazatokat az adott szavazókör összes párt delegáltja megnézheti, tehát a Jobbikos is

3, az eredménytelen szavazatokról a párt delegáltak vitás esetben szavaznak. (pl ha nincs semmi a papíron, nincs vita, érvénytelen. De ha mondjuk valaki tesz egy X-et egy körbe és aláhúz egy másik pártnevet, akkor lehetne szavazni, de érvényes lenne a szavazat az X alapján)

4, a szavazókörben ülő Jobbikos és többi párt delegált is, telefonon leadja a pártközpontba az eredményt

5, ha valamelyik választókörben a hivatalos eredmény eltérne a párt által delegált szavazatszámláló által leadott eredménytől, azt azonnal felülvizsgáltatnák


A manipuláció, összeesküvés emlegetése hülyeség, csak arra szolgál, hogy a Jobbikos szavazók megemésszék, hogy Jobbik hazudott nekik az elérhető 30-40-50-60% -os eredményekkel.

2010. ápr. 11. 23:47
 6/12 anonim ***** válasza:

ma 23:46

ki beszélt a jobbikról?

ez nálad valami paranoia?

2010. ápr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2002-ben szavaztam először a Fideszre, akkor csalódott voltam, 2006-ban újra a Fideszre, akkor megint csalódtam, most pedig a Jobbikra, és újra csalódtam. Miért érzem azt, hogy semmi nem fog változni megint? Szomorú műfaj ez a választás.
2010. ápr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
de az LMP bejutott, jelenleg úgy néz ki lesz is 5 képviselőjük. Úgyhogy eszerint még frakciójuk sem lesz. És nem hiszem, hogy megdupláznák ezt a számot. Úgyhogy én ezt nem igen értékelném sikernek. De lehet rosszul látom.
2010. ápr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szomorú vagyok. bejtott 1 cigányfaj védő párt(lmp) jobbik totál csalódás, nincs 2/3ad mszp ezek után is hihetetlen sok szavazatot nyert. Mi kell még nekünk h ébredjünk? népünk gyengének bizonyult ezek szerint...:(
2010. ápr. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az LMP-nek 7,4%-kal nem 5 képviselője lesz, hanem kb 15. Az 5 képviselői helyet én is láttam valamelyik hírportálon, az csak valami részeredmény. Egyéni helyük nem lesz, de országos listáról még bejut pár ember töredék szavazatok alapján. Összehasonlításul, az MDF 5% körüli eredménnyel 12-13 fős frakciót kapott pár éve.
2010. ápr. 11. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!