Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz most velünk?

Mi lesz most velünk?

Figyelt kérdés
Úgy érzem egyik napról-a másikra fogunk élni.Mi lesz Magyarországból??MIII??
2010. ápr. 11. 22:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Én csak attól félek, hogy a korlátlan cigányidők jönnek Mo-ra!


Eddig is csak a Jobbik és a Gárda tartották valamennyire vissza őket.


MOST MI LESZ ???? Elindítják a magyarirtás 2.0 pogromot?

2010. ápr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Húúúú én dolgozom és ha ki is rúgnak találok másikat itt vagy másut én nem izgulok, nem is vagyok alulképzet jobbikos tini aki egy nyelven se tudd megmukkani.
2010. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez képest a helyesírásod egy ötödikes gyerek szintjét sem éri el...
2010. ápr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Az LMP-nek nincs programja? Ajánlom, nézz utána. Nem véletlen szavaztak rá ennyien, míg az MDF és a Civil Mozgalom meg sem közelítette. Most azt sajnáljátok, hogy a Jobbik nem nyert? Esélye sem volt, azt azért elárulom, és nem véletlen az ellenszenv sem. Talán ha nem úgy kezdik, hogy Magyar Gárda, csak az az igazi magyar, aki egyetért velünk, akkor nem félnének tőlük az emberek. Mert az emberek félnek a radikalizmustól, és nem is ok nélkül. Kb ennyi a véleményem.
2010. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Az LMP programját megnéztem,nekem túl liberálisoknak tűnnek.Szerintem pl.még életükben nem láttak élő cigányt,nemhogy közöttük laknának,mert akkor nem állnának melléjük.

Egyébként elterjedt róluk,hogy az egész,semmiből előkerült párt az SZDSZ újabb próbálkozása csak.

A programjuk szép s jó,csak épp azt nem tudják,miből és hogyan lehetne ezt megvalósítani.

Cigányok közé költöztetném mindet pár évre,tegyenek ott rendet,ha túlélik és sikerül,elgondolkoznék,érdemes-e rájuk szavazni.

2010. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!