Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hajnali 2,3 órakor lehet csak...

Hajnali 2,3 órakor lehet csak vége. Vélemények?

Figyelt kérdés
Budapesten a Bocskai úton még több, mint 500-an vannak, és itt óránként kb. 100 ember tud szavazni. Ez azt jelenti, hogy hajnali 2, 3 óra körül lehet zárás. És az OVB már végleg elutasította kampánycsend feloldását, így nem adhatnak ki részeredményeket.
2010. ápr. 11. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Én kész ideg vagyok.

Egyszerűen nem hiszem el,hogy ennyit nem lehetett megoldani.


Bár kezdem azt sejteni,hogy CSALÁS van a dolog mögött.

De lassan felidegel aztán nemtudom mit fogok csinálni.

Türelem?Hogy lehetnék az??

2010. ápr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

sajnos ez van

ezt is elkúrták

2010. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Eléggé furcsa,hogy mondjuk érkezik valaki 7 órakor egy szavazóhelyre,és ott áll 9 órakor is..miért nem tudnak valahogy(bárhogy) gyorsítani?Botrányba fullad az egész és érvénytelenítik???Vagy mi lesz?Valószínűleg 2 óra körül fog véget érni a szavazás..:S eléggé furcsa..és szánalmas.
2010. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

"2,3 órakor" -- Micsoda pongyola írásmód ez!?! Legyél már igényesebb!


Kettő egész három tized óra akar lenni? Akkor miért nem írod 2:18-nak, hogy mindenki értse?

2010. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És mindenki,aki kíváncsi lenne az eredményekre,csak holnap fogja megtudni,hogy mi lesz..vagy hajnalig fent maradnak xĐ aztán holnap a munkába meg ájuldozni fognak:S mondjuk annyit nem ér!!!:S
2010. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves 21:38!

Ha mindenáron belém akarsz kötni, akkor én is beléd kötök, ez mi, hogy "!?!".

Te kis maximalista!

2010. ápr. 11. 21:40
 7/13 anonim ***** válasza:

"Bár kezdem azt sejteni,hogy CSALÁS van a dolog mögött."


Van a f...szt van!

Ugyanazt csináljátok, mint 2002-ben az barom Fidesz a marha Orbánjukkal az élen!

Még két év múlva is fröcsögött Orbáncár, hogy számoljuk újra.


Nem jött össze, gyerekek! Ennyi az egész.

2010. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem az a fura, hogy előre ott volt a névjegyzék, tudták, hogy ennyien várhatóak egy helyre és ki lehet számolni, hogy mennyi ideig tartana ez a sok ember. Miért nem szették szét abc szerint azt a kib@aszott névjegyzéket, ha látták, hogy lassan megy?
2010. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, szánalmas. De ezektől minden kitelik. Mit vársz olyanoktól, akik miatt egy kismama 3 hónapig nem kap pénzt, mert "adminisztrációs hiba történt". Második babámmal voltam terhes (2008-ban) és azért nem utalták a táppénzt, mert ők még ott tartottak, hogy én nappali tagozatos egyetemista vagyok (2002-ben diplomáztam) és nem csatoltam az iskolalátogatási igazolványt. 1500 Ft-os telefonköltség után (ennyibe került, hogy egy délelőtt alatt elérjem őket) sikerült tisztázni, hogy nemhogy nem vagyok már diák, hanem már a második gyerekemet várom. Akkor elnézést kértek, majd 1 hétre rá kiutaltak sz.ros 20 ezret, előlegként. A többi pénzre még 1 hónapig vártam, addig egy fizetésből éltünk és fizettük a lakáshitelt, valamint a nagyobbik lányom magánbölcsijét (az államiba nem volt hely, dolgozni meg ugye menni kellett). Itt is majd csurrantanak valami kis részeredményt, aztán majd ha ráérnek összeszámolják a többit. Ilyenek ezek.
2010. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

>>ez mi, hogy "!?!"<<


Ha már ennyire műveletlen vagy:

ezt úgy hívja az Akadémiai helyesírás szabályai, hogy halmozott írásjel


Megfelel az válasz, vagy mondjam meg, paragrafusra is???

2010. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!