Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a kivándorlás...

Mit gondoltok a kivándorlás korlátozásáról, mint a népességfogyás megállítása? Támogatnátok az ötletet?

Figyelt kérdés

Pl. Magyarország kilépne az EU-ból és a Schengeni övezetből, ezek után csak útlevéllel lehetne elhagyni az országot. Mindig számon lenne tartva, hogy melyik országban rosszabbak, és melyikben jobban az életkörülmények, mint nálunk. Rosszabb országba pl. Romániába, szabadon lehetne utazni az útlevéllel, jobb országba pl. Ausztriába viszont csak úgy lehetne utazni, ha igényelsz egy kilépési vízumot, és ezt nem adnák meg olyan könnyen pl. akit rajta kaptak azon, hogy fikázza Magyarországon és arról beszél, hogy el fog menni innen az nem kapja meg.


Mit szóltok az ötlethez?



2016. máj. 16. 11:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
22%

Baromság. Aki akar, hadd menjen. Elleszünk itt mi a nyugdíjasokkal!

Az EU-ból - egyelőre - nem lépnék ki, de a seggemi egyezményt felül kellene vizsgálni, mert csúnyán megbukott.

2016. máj. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
33%

Nem vagyok kivándorló de aki itt nem boldogul az miért ne probálhatná meg külföldön??


Amugy meg a legnagyobb baj hogy minden kormány az öregekre koncentrál ergo nem lesz megujjulás elöregszik az ország.

2016. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%

Röhögtem egy jót ezen!


Amúgy a népességfogyás 1980-ban kezdődött, akkoriban aztán marhára könnyen lehetett nyugatra menni dolgozni, ismerkedj meg az ok-okozat fogalmával, aztán gyere vissza!

2016. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 PresidentEvil ***** válasza:
93%

"Ha nem menekülhetnének el innen az emberek, akkor csak megpróbálnának jobb országot csinálni."


Aha, ott van Észak-Korea és a Német Demokratikus Köztársaság példája. Egyiket sem lehet(ett) elhagyni és micsoda csodálatos országot teremtettek maguknak, nem? Van egy csomó dolog az életben, amit nem lehet erőszakkal megoldani. Igaz, vannak olyan dolgok is, ilyen például a hazai helyzet, amit viszont lassan csak azzal lehetne...

2016. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%
Ilyesféle fasisztoid álmaidról való beszélgetést szerintem kuruc.info kommentekre korlátold, ott esetleg szóba is állnak veled.
2016. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nofene,nosztalgiázol?Új "vasfüggöny"-ről fantáziálsz?
2016. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
95%

lefogadom,hogy jobbikos vagy fideszes a kérdező.

Nem,nem tartom jó ötletnek,hogy megmondjátok ki mit csinálhat.

2016. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy civilizált országban ezt nem lehet megtenni.

És nem támogatnám az ötletet. Az én életemmel azt csinálok amit akarok, az államnak nincs joga beledumálni ebbe.


Egyébként meg a népességcsökkenés jelen pillanatban JÓ ismétlem JÓ dolog (rövid, és hosszútávon mindenképpen, de középtávon okozhat problémákat). Egy idő után pedig meg fog állni a népességcsökkenés.

2016. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Akkor most már értem, hogy miért rontották el másodszor is az útlevél chipjét. De vajon miért nem javítják meg a chip leovasót az okmányirodában?
2016. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!