Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy Magyarország...

Miért van az hogy Magyarországon nincsen egy olyan párt se amiben meglehetne bízni?

Figyelt kérdés
Neírjátok hogy pl a Jobbik nem ilyen... Mindegyik pártban van valami takargatnivaló...jah és mért nem csinàlják azt hogy összeül mindenki és megbeszélik a problémáikat, programjaikat..miért nem lehet m.o meghallgatni egymást? 14èves vagyok, de teljesen elegem van a Magyar politikàbol... A szüleim a fideszreszavaznak. Lehet hogy Én is rájuk szavaznék ha kellene.. Bármi is történik ebben az országban,mimdig lesznek elégtelenek...
2010. ápr. 9. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Majd ha eléred azt a kort, akkor te is láthatod hogy mi van.

Hozzá nem értő emberek próbálják meg irányítani az országot. Ennyi az egész. Nemhogy "segítenék" egymást, csak fikázzák a másik tetteit.

2010. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a fidesznek abszolút nincs semmi takargatni valója


csak ami kiszivárog


egy hangfelvétel

egy hamis diploma

egy kis pátyi mutyi :D


egy bicikli...

2010. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindig válaszd a legkisebb rosszat. Én a Jobbik és a Fidesz között vacilláltam, de inkább a Fidesz, mert ha arról van szó, hogy kisebb rossz, akkor a szélsőséges Jobbik nem hiszem, hogy jó választás lenne.
2010. ápr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Volt idő amikor a NÉP dönthetett volna úgy, hogy:

- Közvetlenül válassza a köztársasági elnököt;

- A képviselők visszahívhatók legyenek.

Amikor erről volt népszavazás, akkor az istenadta NÉP nem ment el kellő számban szavazni. Igaz, a pártok sem preferálták ezt a dolgot.


Magyarországon a két oldal szöges ellentétben áll egymással. Igaz, csak látszólag. (Egymás cégeibe benne vannak, vagy más módon üzlettársak.) Tudják egymás viselt dolgait és inkább így oldják meg a dolgokat, ahogy látjuk.


A Jobbikról - analógiásan - ugyanazokat mondják mint '90-ben a Fidesz-re.


Kérdezd meg szüleidet, hogy amíg a MIÉP bennt volt a Parlamentbe, nem voltak ilyen balhék, mert Csurkáék nem hagyták volna szó nélkül.


Egy mondás a végére:

Nem minden arany , ami fénylik.

2010. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Mindig válaszd a legkisebb rosszat. Én a Jobbik és a Fidesz között vacilláltam, de inkább a Fidesz, mert ha arról van szó, hogy kisebb rossz, akkor a szélsőséges Jobbik nem hiszem, hogy jó választás lenne."


kösz nem én a Jobbikot választom...

2010. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a pártoknak nem az a fontos hogy jó legyen a népnek, hanem az hogy kormányozhasson.
2010. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem bízol egy pártban sem, de azért rászavaznál a fideszre aki már 20 éve tolja az ipart egyértelműen szarul mi?:) hát gratula:)


ha szavazhatnál és mindenáron arra akarsz szavazni aki a legmegbízhatóbb akkor olyanra tennéd a voksot aki még nem kormányzott.

2010. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"nem bízol egy pártban sem, de azért rászavaznál a fideszre aki már 20 éve tolja az ipart egyértelműen szarul mi?:) hát gratula:)"


Te hol éltél 20 évig? A Fidez 1998-2002-ig kormányzott. Az első intézkedésük az volt, hogy amit az MSZP-SZDSZ kormány családi pótlékot elvett, azt visszaadta. A minimálbért 4 év alatt 19500-ról 50000-re emelte. Az MSZP 8 év alatt emelte 73000-re.


Szóval, miről beszélsz.

2010. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!