Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZ 45% esetén lesz-e...

FIDESZ 45% esetén lesz-e szerinted FIDESZ-MSZP nagykoalíció?

Figyelt kérdés
Hiszen csak >50%-al alkothat kormányt, különben új szavazásokat kell kiírni!
2010. ápr. 8. 22:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

hát akkor sokan buknának bár ki tudja


:)


szavazzanak csak az mszp sek az mszp re így is gyengűl a fidesz

és legalább vége mindenki adatai fent lesznek a lsitán XD

http://www.youtube.com/watch?v=xyDP_DOoazg&feature=player_em..


győzzön a Jobbik

2010. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

majd meglátjuk tele van az internet a fideszes botránnyal


még faterom is tud róla (de hogy honnan ma egész nap pecázott egy kollégájával ja lehet hogy ő mondta neki?)


terjed ám mint a futótűz

2010. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Az a koalíció olyan lenne mint egy skizofrén!


Legyen gázár emelés! Ne legyn gázár emelés! Legyen... És Viki, Bajnai, és Gyuri egy székben ülnének mert akkora nagy lenne a koalíció, hogy páran a folyosóról néznék a parlamenti ülést a tv-ben :D

2010. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Ezektől a gerinctelen hazaáruló férgekből bármi kitelik.
2010. ápr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Dávid ***** válasza:
60%
Szép, jobbikos stílusod van. Mindenki hazaáruló, akinek nincs legalább egy 6általánost végzett gárdista rokona?!!
2010. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
A fidesznek lesz öt százaléka, az mszpnek három, úgyhogy még azzal a nyolc százalékkal sem sokat fognak elérni..
2010. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%

22:57:


"szavazzanak csak az mszp sek az mszp re így is gyengűl a fidesz"


Gratulálok neked, és a hozzád hasonló fröcsögő Jobbikos droidoknak! Szóval szerinted inkább az MSZP-re szavazzanak az emberek, mint a Fideszre? Idáig jutottatok mára a nagy eszetekkel? Az utóbbi 8 év megbocsátva, csak gyengítsük a Fideszt? Le van sz@rva a kormányváltás, ha nem a Jobbik teheti meg, mi?


Az EP választásokkor még volt olyan kerület, ahol visszalépett egymás javára a Jobbikos, vagy a Fideszes jelölt. Mára azonban akkora vérszemet kapott ez a párt, hogy mindenkit kiirtana maga körül, aki nem az ő nézeteit vallja. Erre a te hozzászólásod a legjobb példa.


A leghataloméhesebb párt a Jobbik. Azonnal mindent akar, és az MSZP-t is megszégyeníti, hogy milyen profin csúsztat, és forgatja ki az ellenfele szavait...

2010. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

"Idáig jutottatok mára a nagy eszetekkel? "


Ne csodálkozz ezen kedves előző, a mostani Jobbik tábor nagy része már a volt MSZP-SZDSZ-es agyhalottakból áll. Két-három éve még Fletó imádóiként orbáncigányoztak meg szőlőbányáztak, most talpig árpádsávban fröcsögik ugyanezt. Komcsik voltak, azok is maradnak.

2010. ápr. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Az itt hozzászóló Jobbik szimpatizánsok többsége egy halom fos agyilag...
2010. ápr. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

23:05 Ezen jót röhögtem:)))))))

Kedves előzőek én eddig fideszes szavazó voltam,most Jobbikos.Kikérem magamnak az agyhalott fos jelzőt!!!

Diplomás,nyelveket beszélő nő és ANYA vagyok!! Egész életemben dolgoztam és adóztam.Jogom van véleményt formálni és alkotni!!

Ha ez neked nem tetszik -szavazz a másik oldalra,ezért vannak a választások.De igenis kikérem magamnak az agyhalott jelzőt!! Ha az lennék emberek százai haltak volna meg a kezeim között!

Légyszíves légy tekintettel másokra is!

Köszönöm!!

2010. ápr. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!