Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak vasárnap?

Kire szavazzak vasárnap?

Figyelt kérdés
Milyért?
2010. ápr. 8. 18:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a "milyért" szót sikerült ly-vel leírni, szerintem mindegy, mert az X behúzásával is gondok lennének.
2010. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Azt vártam, mikor tűnik fel valakinek a "Milyért" :D

p

2010. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
31%

1: Te még nem szavazhatsz. 18 éves kor alatt tilos. Feltételezem te még 14 körül lehetsz, mert azok írják úgy a Miért-et, hogy Milyért. Amennyiben tévedtem ebben a pontban, olvasd tovább, de ne menj el szavazni, mert sokan mennek, akik ennyire döntésképtelenek.


2: Ha nem tudod melyikre, akkor inkább egyikre se.


3: Ha több olyan párt van, ami szimpatikus, akkor olvasd el a programokat, minden egyes oldalát


4: Döntsd el, milyen nemzetiséghez akarsz tartozni, szereted-e a korrupciót, szeretnél-e drogosokat látni, amennyiben cigány vagy, jó-e, ha nem kapsz segélyt, ha magyar, akkor jó-e, ha kevesebb segélyt kapnak a romák, amennyiben külföldi magyar, akkor azon gondolkozz, hogy szeretnél-e magyar állampolgárságot.


5: Ha ezt is eldöntötted, akkor nézd meg azt, hogy milyen volt az elmúlt 20 év. Ha szerinted fejlődőképessé tették a jelenlegi pártok Magyarországot, akkor szavazz a jelenlegiekre (valamelyikre).

Amennyiben változást szeretnél, jelölj meg egy szélsőségest. A változás viszont nem lesz rögtön látható, ezt akkor fogod észre venni, ha a Felvidéken/Erdélyben rohansz el egy páncélos elől teljes menetfelszerelésben.

Amennyiben meleg vagy és szeretnél házasodni, és egy szép csemetét nevelni, kérjük, szavazz meg egy liberális pártot, lehetőleg ne azt, amelyik lecsengett.


6:Amennyiben nem szeretnél háborút, de nem szeretnél kommunistákat a nyakadba, és eleged van a privatizációból, és nem szeretnél több adót fizetni, jelölj meg egy jobboldali pártot.


7: Amennyiben nem értessz a politikához, és csak a nevek miatt döntessz úgy ahogy, akkor zárd be magad a házadba és nézd az RTL Klubbon a híreket.


8: Amennyiben utálod a népszerű, ingyenes kereskedelmi csatornákat, akkor jelölj meg egy szélsőséges pártot. Ha kevesebb külföldit szeretnél, jelölj meg egy szélső/jobboldali pártot.


9: Ha te szeretnél barátságos kapcsoltatot a ruszkikkal, nosztalgiázni az elmúlt 60 évről, akkor bármelyik pártot megjelölheted.


10: Amennyiben nem szereted az EU-t, és nem szeretnél Nyugattal egy szintre kerülni, szavazz egy szélső pártot. Amennyiben rajongsz Szerbiáért és Ukrajnáért, szavazz egy szélsőjobbra. Amennyiben a jó kapcsolatot szeretnél elérni NY-Európával, de közben azért sírsz, mert a multik idejönnek és bezárják a kisboltokat, akkor te nem értessz nagyon a politikához, egy kis gonolkodás után rájössz, miért.


Amennyiben az elmúlt 10 pontban hibát találtál, olvasd el mégegyszer, majd nyomd meg a Ctrl+W billentyűt. Ezzel automatikusan levelet küldhetsz nekem ezen oldalon keresztül.

2010. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
39%
Szavazz a Jobbikra, ha változást akarsz.
2010. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
45%

Én az LMP-re fogok. Nem azért, mert ők annyira meggyőztek, hanem mert a többiek annyira ellenszenvesek.

Az mszp és a fidesz között szerintem semmi különbség nincs továbbá Orbán engem egy éhes hiénára emlékeztet. Szélsőjobbos rasszista pártra soha nem szavaznék...

Az LMP.nek ugyen vannak szimpatikus húzásai is, azért nem érzem, hogy valódi programmal rendelkeznének. De mondjuk az ő céljuk az, hogy bekerüljenek, és ebben én támogatni szeretném őket. Szimpatikus a környezetvédelemhez való hozzáállásuk is...

2010. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
58%
Szavazz a Jobbikra és hazánk felvirágzik.
2010. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
24%
Bárkire csak ne a jobbikra
2010. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
71%
Csak a Jobbikra, ne bárkire...
2010. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
71%

LMP - Liberális Meleg Párt.

Eléggé zöldek, mert szeretnék engedélyezni a könnyűdrogok fogyasztását.

Természetesen a nyugdíjkorhatárt is megemelnék, mert ebből lehet pénzt hozni.

El szeretnék érni, hogy legyenek még segílyek a kátrányos helyzetűeknek.

Ha pedig meleg vagy, akkor rájük szavazz, mert megengednék a házasságot és segítenének a gyermekszerzésben.

2010. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!