Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szól az ország sorsához...

Mit szól az ország sorsához az, aki eddig az MSZP-re szavazott? Most is rá fogtok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 12:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
29%
De nem csak a fidesz és az mszp létezik!!! Aki nem volt elégedett az elmúlt 8 évvel, de a fideszt sem látja szivesen kormányon, az szavazzon a JOBBIKRA, az utolsó reményre!!!
2010. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A Jobbik, mint alternatíva..hm.

Jobb ötleted nincs? :P

2010. ápr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem vagyok meggyőzve hogy a jobbik jobb lesz
2010. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

IGEN, most is az MSZP-re szavazok! Miért? Mert szerintem a válságról nem a kormány, nem 1-2 ember, nem egy párt tehet! Aki őket okolja, az rettentően buta. Szerintem nincs romokban az ország, nem látom, hogy "szét van verve" mint egyesek azt nagyon hangoztatják! Azt MSZP nem akarja nekem előírni, hogy milyen vallású, milyen érzésű, milyen gondolkodású ember legyek (ellentétben a Jobbikkal).

HAJRÁ MSZP!

2010. ápr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!