Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszes Kubatov Gábor...

A Fideszes Kubatov Gábor Balatonőszödi beszéde?

2010. ápr. 7. 15:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

Orbán Viktor nem nagyon ért a számítás technikához

de sokat léptünk előre

most már tud sms st küldeni és fogadni

és tudja mi a különbség fax és e-mail között XDD


szeretik a vikit :D

2010. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

aaaj aaaj


Fidesz kampányfőnöke és pártigazgatója "őszödi beszédében" elárulja, hogy Orbán Viktor és a teljes pártelnökség hozzájárulásával a Fidesz egy olyan országos adatbázist épített ki, melyben mindenki pártszimpátiáját rögzítik. Ezt felhasználhatják majd támogatások osztásánál, vagy épp tisztogatásra a közalkalmazottakná

2010. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Orbán ostoba.

Egyszerűen tartja a zsebét, és rángatják a zsinórjait mint egy marionettnek. Egy báb, akivel eljátszatják hogy vezeti a Magyarországnak nevezett gyarmatot, közben meg húznak mindenünnen. Ugyan az a főnöke Vikinek mint Gyurcsánynak, a nemzetközi nagytőke.

2010. ápr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Akkor elérkeztünk a lényegéhez.

Csak a ... valami keretet adjak ennek a gondolatnak.

Régen csináltunk egy ilyen kampányt, hogy egy sötétben, az erdőben, belőttünk egy

sörétes puskával, és reggel világosra összeszedtük a vadakat. Nem tudtuk hol vannak a

választóink. Csináltunk egy nagy kampányt és aztán utána elment aki elment.

A pécsi választásoknál mind a 36500 embert személyesen ismertük. Tehát aki ott volt,

azt mindegyiket személyesen ismertük. Mindegyikről tudtuk hogy hívják, hogy hány

esztendős, hogy milyen erős támogatók, mi a telefonszáma, mi a mobilszáma, mi az

e-mail címe. A... és ezt szerintem nem is lehet másképp csinálni. Tehát a pécsi

kampányban fele ennyi anyagunk van kint az utcán de csak ezt a munkát elvégezzük,

akkor is megnyertük volna a választást. Még a legnyugodtabban ültünk ott a ??????

Gábor, 38000 szavazatom lett. 36500 lett. Tehát 1500, most nem tom százalékos

arányban nagyon kicsi az eltérés, tehát pontosan meg tudtuk mondani, hogy hányan

mentek el szavazni. A 38000 emberből 22000 emberhez tudtunk telefonszámot. Tehát ez

azt jelenti, hogy mondjuk automata hívásokkal 22,000 embert eltudunk érni 2 órán

belül. Bármi történik a kampányban. Ha Páva Zsoltról azt mondják egyébként, hogy ő

egy gyerekgyilkos volt. A kampány utolsó napja róla szólt, akkor te a

szavazóbázisodnak 2/3át el tudod érni és azt gondolom, hogy Páva Zsolt a

legtisztességesebb ember. Hazugságokat állítanak róla. Nagyon gyors kommunikációt

tesz lehetővé. Ráadásul ismertünk minden 15000 olyan embert a városban - ennyi

szavazatot kaptak a többiek -, akik Páva Zsoltot elutasították. Tehát - azt

állítom, hogy név szerint ismerünk olyan embert, aki elment szavazni és nem Páva

Zsoltra szavazott. Tehát név szerint ismertünk 15000 olyan embert.

Tehát meg tudom mondani a városban, hogy kik azok a komcsik akik egyébként elmentek

szavazni, és nem a Pávát és nem a Fideszt támogatták.



Infrastruktúrába nagyon nagyon sokat fejlődtünk. Ugye áttértünk egy ilyen, végre

olyan közegbe most meséltem el a küzdelmeimet aki megérti, áttértünk egy ilyen

online adatbázis kezelési módra. Ugye, mikor ezt az elnökség elé kiterjesztettem,

akkor Orbán Viktor nem igazán ért a számítástechnikához - most már sokat léptünk

előre, mert például SMS-t tud fogadni küldeni, és tudja mi a Fax és az Email közti

különbség, kis túlzással, de nem is ez a dolga, de mindegy.


- Igen?

- ???

- Nincs, nincs. Azért mondom, hogy... ehhez kevésbé ért.


Mikor áttértünk erre, akkor elvittem az elnökség elé, hogy nekünk van egy online

adatbázis kezelési módunk, és ez sokkal biztonságosabb, mint a ???.

Jó jó, dehát a Pentagon rendszerét is feltörték már. És a kommunisták is ránk

vannak állva. Ezt... ? Hiába mondtam egyébként, hogy komputer- adatbázisok voltak

táblázatokba. Emailen küldtük ugyan azt, komputereken hagyjuk, és elhagyjuk a

laptopokat. Lemezekre rögzítjük, és elhagyjuk a lemezt. Pendriveokra rakjuk, meg

ezerfelé, és.. gyakorlatilag ugyan úgy szétporlad és ugyanolyan veszélyes. Akkor

megértették, hogy csinál?? egy biztonságos adatbázis kezelő rendszert. A rendszer

úgy működik, hogy én látom ki mikor lépett be, mennyi adata van, mennyit módosított

rajta, hány telefonszáma, hány email címe van. Ha belépett dolgozott e benne, vagy

csak egyébként beka-- tehát tudom kontrollálni ezt a dolgot, tehát ezt a fajta adatbázis kezelési módszer tudom mérni.


A hibák lehetőségét fenntartom.

2010. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%

Ismétlésképp:

Namégegyszer a GYENGÉBBEK kedvéért:

"A pécsi választásoknál mind a 36500 embert személyesen ismertük (fidesz szimpatizánsok). Tehát aki ott volt azt mindegyiket személyesen ismertük. Mindegyikről tudtuk hogy hogy hívják, hogy hány esztendős, hogy milyen erős támogatónk, mi a telefonszáma, mi a mobilszáma, mi az e-mail címe...."

"A 38000 emberből 22000-nek tudtuk a telefonszámát."


(Pécs lakossága 156 974 fő (2009).)


OLYAN VALÓSZÍNŰTLEN, HOGY A 36500 PÉCSI FIDESZESBŐL 22000 MEGADTA A SZEMÉLYES ADATAIT??????

A többiről meg CSAK azt tudták, hogy nem fideszes. OLYAN HIHETETLEN, HOGY TÖBBEZER AKTIVISTA, AKI JÁRJA A VÁROST, NE TUDJA, HOGY HONNAN RÚGJÁK KI KÉTLÁBBAL, ÉS HOL FOGADJÁK SZERETETTEL????

2010. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Itt azzal van gond, hogy az ellentáborról is beszélt. Ahhoz pedig végképp nem járulhattak hozzá, ergo törvénytelen adattárolás...
2010. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%
sehol sem mondta, hogy az ellentábor adatait is rögzítik. Sők a fideszesek közül is csak 22.000 volt jegyezve
2010. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%

"sehol sem mondta, hogy az ellentábor adatait is rögzítik. Sők a fideszesek közül is csak 22.000 volt jegyezve"


Jesszusom, végighallgattad egyáltalán a felvételt!!?? Világosan kimondja, hogy azoknak az adatait is tudják és rögzítették, akik "komcsik", azaz nem Pávára szavaztak:


"Tehát - azt állítom, hogy név szerint ismerünk olyan embert, aki elment szavazni és nem Páva

Zsoltra szavazott. Tehát név szerint ismertünk 15000 olyan embert.

Tehát meg tudom mondani a városban, hogy kik azok a komcsik akik egyébként elmentek

szavazni, és nem a Pávát és nem a Fideszt támogatták. "



És ezek fognak várhatóan 2/3ot kapni, az ilyen szintű embereknek hála. Grat.

2010. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%

"Tehát - azt állítom, hogy név szerint ismerünk olyan embert, aki elment szavazni és nem Páva

Zsoltra szavazott. Tehát név szerint ismertünk 15000 olyan embert.

Tehát meg tudom mondani a városban, hogy kik azok a komcsik akik egyébként elmentek

szavazni, és nem a Pávát és nem a Fideszt támogatták. "


Sehol sem mondja.... Legalább olvasd el, amit idézel :D. Csak azt mondja, hogy ismernek (az aktivisták) jó sok embert, akik nem fideszesek voltak. Ennyi. Én is ismerek 15 embert, aki nem fideszes. 1000 fideszes aktivista ismerhet 15000 nem fideszes embert... Ennyi.... Az adatbázis csak a párttagokat, és az aktivistákat tartalmazza a mozgósítás egyszerűsítése kedvéért. Összesen 22.000 fideszes aktivista/szavazó adatait tárolták. Ami a több mint 36000 szavazóhoz képest elég jó. Habár az én ismerősi körömben minden fideszes megadta nekik az adatait...

2010. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

ez azért már tényleg rémisztó, hogy lehet valaki ennyire agymosott fideszes. Nézd már meg mit, mond:


"Ráadásul ismertünk minden 15000 olyan embert a városban - ennyi

szavazatot kaptak a többiek -, akik Páva Zsoltot elutasították. Tehát - azt

állítom, hogy név szerint ismerünk olyan embert, aki elment szavazni és nem Páva

Zsoltra szavazott. Tehát név szerint ismertünk 15000 olyan embert.

Tehát meg tudom mondani a városban, hogy kik azok a komcsik akik egyébként elmentek

szavazni, és nem a Pávát és nem a Fideszt támogatták. "


Név szerint tudják, kik azok, akik elmentek szavazni, és másra szavaztak. Hogy lehet ezt épp ésszel kimagyarázni!!??

2010. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!