Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik/jobbikosok miért...

A Jobbik/jobbikosok miért olyan biztosak a nyerésben?

Figyelt kérdés
Sok nyilatkozatban egyértelműen kijelentették, hogy kormányzásra készülnek + egy csomó szimpatizáns is ezt hiszi. Lehet, hogy le vagyok maradva, de a legoptimistább becslés is 18-20%-ot jelzett nekik. Mi történt ?
2010. ápr. 7. 12:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nos 4 év múlva még mindig FIDESZ kormány lesz, de már nem 2/3-addal.

8 év múlva alakulhat meg az első Jobbikos kormány. pl LMP-vel koalícióban.

Hogy miért. Nézzük meg a FIDESZ tevékenységét:

-nem teremt munkahelyet

-adót nem csökkent csak átrendez sokpurgyésoknak kedvez

-közbiztonságot nem növeli

-cigánykérdést nem oldja meg

-külpolitikája egy nudli

-nem foglalkozik a honvédelemmel és környetvédelemmel

-kiszolgáltatja az ország energetikáját a földgáznak, geotermikus és egyén erőforrások után nem kutat

-nyugdíjakat elku***rja , nem kicsit nagyon. Az ÉN magánalapomat ne államosítsa a mocsok félcigó-ja.


Na szóval a FIDESZ egy hulladék párt. 8 év végük. És rend lesz!!!!!


"Z"

2010. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Sajnos nem fognak nyerni. Viktor elviszi a szavazatokat."


Hihető. Wehehehe..

2010. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 50%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:44

Privát e-mail a válasz írójának


ezzel szemben a mostani valasztason mar az LMP is lenyomta a jobbikot pl Budapesten es kornyeken. A kerdes, hogy 4 ev mulva meg hany ujonnan letesult part fogja gyalazni a jobbikot? aZ mszp-hez akartak felnonni de hat meg az sem sikerult nekik...

2010. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Vona:

"Fidesz veszélyezteti a Jobbik 2/3-át"


na ezen fél órát röhögtem."


Ezen röhögj majd 14ben is.

2010. okt. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Én meg azon röhögök,hogy az ország 2/3-a Viktor királyra akar szavazni,anélkül,hogy bármi konkrétumot elárult volna a tervezett intézkedésiből,ráadásul még vitára sem áll ki a többiekkel..és ez bizony gerinctelenség a választókkal szemben."


Én nem. Ezek tényleg ennyire ostobák. Annak idején is odaültették Antallt, Hornt, Medgyessyt. Én nem is vártam mást még képesek Orbánt is aki a magyar történelem legkártékonyabb személyei közé tartozik.

2010. okt. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én meg sírok. :-( Bárkik is akarták ezt, de elérték a céljukat. Magyar emberek, akik egymásnak esnek, pártokra szakadnak, politikusoktól várják a változást, vitatkoznak naphosszakig és közben a háttérben meg egy ideje a vágóhídi logisztikájukat intézik. Ők meg bégetnek tovább.....
2010. okt. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nem biztosak a nyerésben, legalábbis a legtöbb.

Szerintem biztos, hogy amíg az Orbán a FIDESZ-ben van vagy valamelyik más pártban az fog nyerni...

De hogy mit látnak az Orbánban azt nem tudom.


Én minden esetre mindig a Jobbikra fogok szavazni (legalábbis amíg ilyen becsületesek és szeretik a hazájukat)

2010. okt. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!