Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP hatalmasat bukhat?

Az MSZP hatalmasat bukhat?

Figyelt kérdés
Az EP-n már megbukott. És gondoljatok bele, a Fidesz és a Jobbik folyamatosan erősödik, az MSZP gyengül. Legutóbb már 10 százalék alá sorolták őket. Négy éve pedig 50 százalék körüli teljesítménnyel választást nyertek. Ez mélypont.
2010. ápr. 6. 20:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%
21,06,-nak.Azok is primitívek,akik a Jobbikra szavaznak.
2010. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egyébként elviekben viharos idő lesz, szóval minden megadatik, hogy a nyugdíjasok otthon maradjanak. :)
2010. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

21:08-nak


Nem értem, az MSZP mióta támogatja a kevés pénzből élőket? Mi se élünk sok pénzből, és mégis egyre nehezebben élünk már amióta kormányon van maszop. Miért támogatna? Mert azt mondják? Én pedig csak annyit látok az egészből hogy minden drágább, drágább és drágább, és hogy egyre kevesebb kevesebb és kevesebb pénzt kapunk.

2010. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Megint az lesz, mint 2006-ban, hogy katonai csapatszállító kocsival fogják szállítani a cigányokat a szavazóhelyre, és a nyugdíjasoknak és analfabétáknak szánt szavazó-segédleten az lesz rajta, hogy a szegfű mellé kell tenni az X-et.
2010. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha a fidesz bukásán narancsos buktát szolgáltak fel, ittvajon mi lesz? Szegfűszeges birkasült?
2010. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A számokkal nem vagy tisztában.

Ettől függetlenül bukhat nagyot.

2010. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Azért azt megemlíteném, hogy Magyarország lakossága 10 millió és ebből 3 millió nyugdíjas...
2010. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Bukni fog. Még ha a sok nyugdíjas el is megy szavazni rájuk, akkor is óriásit fog bukni. Egy 20% körüli eredmény már óriási bukta lenne (korábbi 40% felettihez képest - majdnem 50). Én abban reménykedem, hogy 20 alatt marad, ami azért reális lehet. Ami nem reális, de király lenne, ha nem jutna be a parlementbe, de be fog jutni. Remélem, 20 alatt lesznek, megérdemlik.
2010. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Engem nemigazán hat meg, mert a Fideszre fogok szavazni.
2010. ápr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!