Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek melyik az esélyesebb?

Szerintetek melyik az esélyesebb?

Figyelt kérdés
Kérnék véleményt, hogy szerintetek a Jobbik 15,5% fölé fog e menni, az mdf 3,5% alatt vagy felett lesz e, a fidesznek meglesz e az 55%, és szerintetek a részvételi arány meg lesz e 63%. Fogadtam, tehát ez már nem nagyon fog befolyásolni, de azért érdekelne a többség véleménye. Leginkább a Jobbik 15,5%-a érdekelne.
2010. ápr. 6. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Én az MSZP nyilvános akasztására szavazok.
2010. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a jobbik, az mdf, és a részvételi arány is jóval meg fogja haladni azokat a százalékokat amiket írtál.
2010. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
elsővel egyetértek ;)
2010. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jobbik túllépi, MDF nem, a részvétel pedig még a 40% közelébe se lesz.
2010. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%

"Kérnék véleményt, hogy..."


Tudod, gyerek (már meg ne sértődj ezért, de nyilvánvalóan gyerek(es) vagy ebből a szempontból), ha már temettél, akkor rájössz, mert megtapasztalod., hogy a halott nem-visszahozható (bármennyire is szeretnéd).


C' est la vie.

2010. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
te miről beszélsz? nem érdekel hogy mit gondolsz arról hogy utólag kértem véleményt.
2010. ápr. 6. 19:30
 7/10 anonim ***** válasza:

mdf nem hiszem hogy bekerül


Jobbik majd hoz meglepetést

még maga Vona Gábor is meg fog lepődni milyen sokan szavaznak a pártjára :)

2010. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fidesz 35,4%

Jobbik 15,8%

Mszp 13,9-14,1%

Mdf 4%

Részvétel 55-58%

2010. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha már fogadás, legyünk pontosak. Gondolom, az első fordulóban leadott listás szavazatok százalékaira gondolsz. Mert ettől a parlamenti mandátumok az egyéni kerületek torzító hatása miatt a FIDESZ javára, és a többi, egyéni kerületben nem nyerő párt hátrányára jelentősen el fognak térni.


Azért nehéz a kérdésedre válaszolni, és ezért volt jó a fogadás, mert teljesen nyitott, hogy ki nyer, ugyanis én pont ezekre a százalékokra tippelnék, amiket te megadtál. Se többre, se kevesebbre. De ha mégis muszáj valamit mondani, én azt mondanám, hogy a Jobbik felette lesz, az MDF alatta, a FIDESZ felette, a részvételi arány felette.

2010. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a reszvetel az mdf es a fidesz alatta, a jobbik felette es szerintem a sunyi mszp-sek is sokan lesznek (bar erröl nem szolt a kerdesed)
2010. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!