Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne, ha Orbán Viktor...

Mi lenne, ha Orbán Viktor hirtelen elhunyna?

Figyelt kérdés

Ki kerülne a helyére? Semjén Zsolt, miniszterelnök-helyettes?

Hatalmi harc lenne a Fideszen belül (Rogán vs Lázár)?

Netán kormányoszlatás és szakértői kormány felállítása? Szerintetek?



2016. ápr. 11. 00:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ja és amikor elmondja mindíg hogy a viktorék mindent tőle vettek át.

Viszont egy biztos hogy nélküle a viktor itt a büdös életben nem lett volna miniszterelnök, és ezt még ráadásul minden interjúban el is mondja, az a bizonyos 82 képviselője akit visszaléptetett, nehogy Horn Gyula nyerjen...

Egyébként így most belegondolva őneki állíthatna szobrot a Fidesz (mármint Dr. Torgyánnak...)

Az ország amúgy szerintem a '98-as választáskor lett elb..szva ezt én állítottam mindíg is.

Gondoljatok bele egy kicsit...

2016. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyébként az "értelmesebb" vagy inkább úgy modom hogy műveltebb Fideszesek ma már hol vannak? Hol van a Pokorni? Hát ezekhez képest úriember volt, bár annak is voltak dumái, és igen kiderült az apjáról hogy az volt aki volt, dehát a viktoré is tudjuk ki és hogy ki volt, viszont kivéve a gyevi bírót működik ugye. A viktor fedhetetlen, különben is elmondta hogy sohasem volt most sem az és nem is lesz vagyonos ember. Szerintem kalapozni kellene neki, vagy valami segélykoncert nem? A Rogán meg azt mondta hogy "meghallgatták" a nép szavát boltzár ügyben. Mert a Nép itt fontos tényező ám...
2016. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!