Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért kezdenek...

A liberálisok miért kezdenek el mindenkit le. "Hlyezni" hogyha esetleg más a véleménye?

Figyelt kérdés
Például Nógrádi György vagy hasonló emberek. Akik ugyan olyan emberekkel tanácskoznak akiket még élőben nem is láttak a kritizálóik meg Nógrádi német orosz szinkrontolmács de azért lehúlyézik a kedves baloldaliak. Feleannyit se tettek le az asztalra az ilyen 444 es szerkesztők de okosabbnak hiszik magukat egy professzornál ezt hogy képzelik?
2016. ápr. 3. 06:51
1 2 3
 1/25 Andizsuzsi ***** válasza:
27%

"Például Nógrádi György vagy hasonló emberek"


"Engem nem kérdezett soha a CIA és a KGB és ezt nagyon sérelmezem"


Nem vagyok liberális, de ezt az ürgét én sem tudom komolyan venni.

2016. ápr. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
49%
Mert a "liberálisok" a legkirekesztőbb emberek a világon.
2016. ápr. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Én liberális vagyok, de kiérem magamnak, hogy egyes pártok liberálisnak nevezik magukat. Nálam az egészen mást jelent.


A másodikhoz: A pártok. Az én liberalizmusom tömören: nem szabad ártani. Azaz mindent megtehetek, ami nem sérti a te hasonló szabadságodat. Csak addig tart az én játszóterem, ameddig az nem hat negatívan a tiédre.


Ha a liberális pártok így gondolkodnának, akkor nekik lenne többségük a politikában, s nem ilyen kis semmik lennének, mint amennyire leküzdötték magukat.

2016. ápr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%
A Nógrádi most éppen fidesznyik lett, régen meg nem az vót, a hülyeség meg pártállástól független.
2016. ápr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ezeket már kivesézte az előadásán hogy pártatlan csak éppen amiatt hogy pártatlan de egyetért a kerítéssel ezért megszólják a baloldalon ahol ha lehetne eladnák az országot és beengednének mindenkit. Amúgy mégegyszer német orosz szinkrontolmács egyetemi tanár német egyetemen tanított szálloda igazgató volt jugoszláviában és sokszor hívják németországba kínába neg sok helyre ha annyira hulye lenne akkor ezt hogy éri el akkor a drága 444 emberkéket meg andizsuzsi féle "ember féléket" miért nem hívják
2016. ápr. 3. 08:12
 6/25 anonim ***** válasza:
59%
Biztos lehetsz benne hogy az az ember aki valótlan címeket hazudik be magának, szélhámos és gerinctelen.
2016. ápr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
56%

Mert liberálnácik. pl. a 444 szerkesztők régen szabályosan üldözték Nógrádit mert csupán más véleménye volt, napi 5 cikket raktak ki róla, bohócnak is nevezték.

A calaisi magyar kamion sofőrt is üldözték, nyomoztak utána, miután kirúgták kisebb ünnepi cikkeket tettek ki.

2016. ápr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Tudom ilyenek a módszereik. Meg miért lennének hamisak a címei. A 444 "riporterei" mert diplomályuk nincs gondolom meg konkrétan a boszorkányüldözés koncepciós lejárató kampányt folytatnak mindenki iránt aki bármi normálisat mer állítani tenni. Hogyha egy migráns kirabol egy benzinkutat vagy megerőszakolja a védelmezőlyét az nem lényeg.


Amúgy ki volt a kamionos akit szintén kereszttűzbe vettek mert épkézláb gondolkodása volt?

2016. ápr. 3. 08:28
 9/25 anonim ***** válasza:
54%
Naponta egy tucat mocskolódó kérdést írnak ki a liberálisok ellen, nyakatekert logikával nyakukba szakajtva a világ minden baját. Biztos, hogy bennük van a hiba?
2016. ápr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem a képviselőikkel mint a 444 akik nem csak eszméket mint a nemzeti eszme mocskolnak hanem embereket is mindféle lejáratással becsületsértéssel amiből per lehetne.
2016. ápr. 3. 08:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!