Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikosok mit beszélnek az...

A jobbikosok mit beszélnek az elmúlt húsz évről, amikor sokukat még csak a szüleik tartották el?

Figyelt kérdés
És ez nem provokatív kérdés,de tény hogy a Jobbikos szavazó tábor átlagba 20-30 éves...
2010. ápr. 5. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 18 éves, nem beszélek az elmúlt húsz évről (hiszen 1990-ben én még csak tervben léteztem, akkor nekem még nem lehetett rossz...). 13-14 évesen már kapisgáltam, mitől olyan az élet, amilyen. Attól függetlenül, hogy nem dolgoztam, mint ahogy most sem, csak nyáron szoktam diákmunka keretében.
2010. ápr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlen kell saját magadnak elszenvedni a dolgokat h lásd h az rossz...
2010. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Az még csak hagyján, hogy 18-20 évesek az elmúlt 20 évről beszélnek. A súlyos az, hogy közben úgy kommunistáznak és éltetik a Horthy-rendszert, hogy bele sem szagoltak egyikbe sem, illetve nem is tanultak róluk eleget.
2010. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Előszöris, én épp tegnapelőtt voltam lakossági fórumon, és a megjelentek közt nagyon kevés 40év alatti volt. Még meg is jegyeztem hogy hiányolom a fiatalabbak érdeklődését. Személyes ismeretségi körömben sincs olyan személy aki 30év alatti és Jobbik szavazó lenne. Másrészt az ilyen, az idiótizmus felső határát súroló kérdés feltevőknek hagy kérdezzek már vissza:


Az ősközösségről csak olyanok beszélhetnek akik akkoriban aktív gyűjtögető, halászó, vadászó életmódot folytattak?? A második világháborúról csak olyanok beszélhetnek akik harcoltak is benne??

2010. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Jajj, mert aztán a nagy Mszp-sek, a Tv-be a nyakkendős 30 éves bu.i '56-ról pofázik, aztán gondolat sem volt még. Apám megmondta, hogy nagyon nevetséges, hogy egy 30 éves ember akarja neki megmagyarázni, hogy mi volt '56-ban. Szóval nem csak a jobbikosok ilyenek.
2010. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De egyébként is honnan jött ez le hogy a Jobbik szavazói kizárólag 20-30vesek? Ti még sosem voltatok lakossági fórumon? Akkor meg joggal teszem fel a kérdést mért beszéltek róla? D
2010. ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Horn Gábor is azzal jött hogy a nyilasok megölték az apját aztán kiderült hogy a papa él ekkor módosította arra hogy megölhették volna.
2010. ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Talán a fiatal Jobbikosoknak vannak szüleik akik meséltek ezt azt, erre nem gondoltál kérdező? Sok lakossági fórumos videót láttam, és mindegyiken voltak szép számban középkorúak és idősek is. Szóval nem merném kijelenteni, hogy 20-30 az átlag. tény, hogy sok fiatal a Jobbikra szavaz majd, de rengeteg idős ember is azt mondja, hogy erre várt már évtízedek óta.
2010. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És arra nem gondoltál,hogy csak elmentek megnézni?Az én apám is elment a fórumra,mégse rájuk szavaz...
2010. ápr. 5. 14:27
 10/11 anonim ***** válasza:

Annak ideén ez a FIDESZ kapcsán is felmerűlt. O.V. beszédet mondott Nagy Imre újra temetésén. Mikor meg bejutottak 1990-ben a Parlamentbe, amikor az MSZP-sek bevonultak, a lábukkal doboltak és azt skandálták: Pufajkások, pufajkások.


Én sem akarok provokálni senkit. :)))

2010. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!