Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A választások után mennyi idő...

A választások után mennyi idő múlva szakad szét a Jobbik?

Figyelt kérdés

Minden pártban volt párszakadás a rendszerváltás óta, pl az MDF-ből kivált a MIÉP, a már megszűnt KDNP helyére a Fideszből a látszat KDNP, a kisgazdák is szanaszét szakadtak, utóbb az SZDSZ is.

A Jobbikon belül ráadásul a gyors és hirtelen siker (először jutnak a parlamentbe és máris kb 15%-kal) a hatalmi játszmák gyors lezajlódásához vezethetnek.

Ezt segítheti, ha a Fidesz megvásárol pár Jobbik képviselőt a 2/3-adhoz.


Tehát, mit tippeltek, mennyi ideig lesz egységes a Jobbik frakció?


2010. ápr. 4. 02:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a Fidesz fog szetesni a kovetkezo 4 evben es egy par "becsuletes" Fideszes atall a Jobbikhoz.
2010. ápr. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
A Fidesz akkor esne szét,ha OV eltűnne a szinről.A Jobbik viszont egy-két éven belül. Már vannak a pártban "hatalmi" és elvi kérdésekben nézeteltérések. Ha a pénz közelébe jutnak,akkor ez kiéleződik. Csak a megvezetett fanatikusok hiszik,hogy az ő politikusaik tisztességesek.A hívek pedig elpártolnak tőlük,ha rájönnek,hogy a program nem valósítható meg,csak duma az egész.
2010. ápr. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

A választások után tény és való, hogy olyan adatok látnak majd napvilágot azokból az anyagokból amit a fidesz és az mszp titkosított, hogy nem fogja végig kormányozni az elkövetkezendő 4 évet Orbán Viktor.


És abban igazad van, hogy addig nem fog szétesni a fidesz, amíg Orbán jelen van a politikában. De ez már nem sokáig lesz így, mert fel kell vennie majd a csíkos pizsit, ha fel lesznek bontva a titkosított dossziék.


Márpedig ez be fog következni, mert ha nem is nyeri meg a jobbik a választásokat, de a parlamentben ott lesz.


Az emberek együtt fogják a jobbikkal kisöpörni onnan a mostani elitet, ugyan úgy fog járni az Orbán kormány mint az mszp, sőt még rosszabbul.


Nem azért mondom ezt, mert elvakult jobbikos vagyok - lennék én fideszes vagy mszp-s is akár, csak a lényeg hogy az érdekeinket szolgálja.

2010. ápr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Értsétek már meg a Jobbik nem egy párt! A Jobbik a nép. A nép pedig nem tud szétszakadni.
2010. ápr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
A választások után minden fideszest személyesen fogok főbelőni a hősök terén.
2010. ápr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%

ma 08:32


Akkor úgylátom a magyar nép tagjai Magyarországnak csupán 15%-a.


Hihetetlen felháborító, hogy ha valaki nem ért egyet a jobbikkal, az már nem magyar.


De sebaj, minden demokrácia átesik ezen a szakaszon, hogy megerősödnek a radikálisok, majd kinövi az ország.

2010. ápr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A naivitásuk az embereknek végtelen.


Csak nézzétek meg a valóságot, a találgatások helyett.

Csak egy téma, ami annyira jellemző! A multik!


A Jobbik következetesen már 2006 ban is kifejtette a véleményét, hogy szeméttel etetnek, arányaiban nagyon drágán, és leölik a magyar konkurenciát.

Hogy az egész politikai elit a rabja, és az elkötelezettje. És hogy ez az állapot fenntarthatatlan.

Hatalmas de burkolt kampány folyt politikai eliten belül, hogy a multik nyugodtan tevékenykedhessenek. Úgy hangolták össze a magyar ANTSZ-t a főállatorvosi szolgálatot, és a hazai gyártást, hogy kintről belehessen hozni, de itt ne lehessen gyártani. Legyalázták a feldolgozóipart és a kereskedelmet, amit autómatikusan követett a mezőgazdaság. És megrogytunk, mint a csizmaszára. Hol volt ekkor a Fidesz? Mikor a rendszereinket úgy alakították át hogy a külföldi külkereknek előnye legyen a hazai iparral szemben?

Nem tudnak olvasni, vagy a törvényjavaslatokat értelmezni? Nem kézenfekvőbb hogy megkapták ők is a borítékot? Ez megy a rendszerváltás óta, csak hogy az Eu hoz csatlakozás nagyon felgyorsította az az erodálódást.


Miért csak most kezd kapkodni a Fidesz, ne mond hogy nem látták, hogy nem mondhatták volna el a médiákban az igazságot. És miért nem bontanak ki, ma sem minden részletet az igazságból?


Azon kellene elgondolkodni, hogy ha minden kiderül, akkor hogy fog leforgácsolódni a Fidesz? A Jobbiknak a hirtelen növekedés biztos hogy helyenként problémákat fog okozni, de nem a vázában, a moralitásában.


Akkor hogy is lesz ez, hiszen csak egy témáról írtam.

Mi van az energia szektorral, hisz a villamosáram már van ahol a 1,5× e a franciának. " versenyképesség"


Mi van a minimálbér tárgyalásokkal, amikor gyakorlatilag a nagytőke kezére adtak néhány szakszervezetist, azt a látszatot keltve hogy az állam bele sem szól!

Akik a világon minden egészséges és nem korrupt államban igen is beleszólnak a megvesztegetések elkerülése végett. A kormányzati beruházások, amikre szinte címkézve volt hogy korrupció!


Ne kezdjétek már hogy a Fidesz ellenzékből mit tehet!

Minden kiolvasható a törvény javaslatokból, és vannak bizottságok stb, az az mindenről pontosan tudtak.

És egy média háborúval, mindent eltudtak volna intézni. De mintha nem is akarták volna, vajon miért?


Még egyszer megkérdem, ha kezdenek kipattanni az ügyek, kik fognak szakadozni?

2010. ápr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

"Akkor úgylátom a magyar nép tagjai Magyarországnak csupán 15%-a. "



Tévedsz barátom. 8millióan vagyunk a maradék meg a sok koszos ork és zsindely.

2010. ápr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8%

Kedves 4. válaszoló!

A jobbik a nép...

Akkor légy oly kedves megmagyarázni, hogy én ki a fene vagyok, mert iskolázott, dolgozó, eljegyzett 27/L-ként a nép-hez tartozónak hittem magam. Vagy számíthatok rá ezek után, hogy elveszitek a személyi igazolványomat, és törzskönyveztetve leszek, mint a kutyák?

De hagyjuk...


Az eredeti kérdésre válaszolva:

4 évük van. Legközelebbre már kiismeri őket mindenki, és lesz kb 5 százalékuk. Második MIÉP lesz belőlük, akik hisztiznek majd. Jól hangzik akárki szájából, hogy kolbászból lesz majd a kerítés? NEM!!! Akkor nekik miért hiszik el olyan sokan, pláne, mikor tele van köztörvényes bűnözőkkel, és radikális eszméket vall. Lázadozni lehet, minden ellen, de akkor félnék én igazán, ha ők kerülnének hatalomra. Nem azért, mert megkeresnének ezen válaszom alapján. Hanem inkább azért, mert egy szervezetlen radikális csürhe hamarabb tenné tönkre az épp problémákkal küszködő országunkat, minthogy ideérne a NATO bombázni minket, mint anno Koszovót...

2010. ápr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Nem azért, mert megkeresnének ezen válaszom alapján. Hanem inkább azért, mert egy szervezetlen radikális csürhe hamarabb tenné tönkre az épp problémákkal küszködő országunkat, minthogy ideérne a NATO bombázni minket, mint anno Koszovót...


Te faszpó, engem ne nevezz csürhének.

Miért is jönne ide a NATO bombázni?


Szerintem meg a Fideszt csak az érdekli hogy mindent eladjon, és még jobban kiárusítsa az országot.

És mikor lázadni fog a agyar akkor Orbán behívja az Eu s csendőrséget hogy szétveressen lövessen mindenkit.


Ugye nekem sem kell indokolni, hogy miért!


Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

Orbán hazaáruló!

2010. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!