Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is mindenképpen a...

Szerintetek is mindenképpen a Jobbik lesz a választások győztese?

Figyelt kérdés

Első eset: Ha megtörténne az a csoda, hogy nyernek, akkor egyértelmű.

Második eset: Nyer a Fidesz, a Jobbik a második. Ezek után a Jobbik a Fidesz minden lépését nyomon követi majd, és ütni fogják az asztalt, ha a fityisz nem tartja be az ígéreteit. ekkor szerintem a Jobbiktól lesz hangos a parlament.


Ti hogy gondoljátok?


2010. ápr. 3. 14:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
43%
"A Fidesznek biztos nem lesz 4 éve... ez biztos." Ezért gyűlölöm a jobbikosokat,mert bármit megtennének,hogy a Fidesz ne tudjon kormányozni...,bár remélem a parlamentben a bekerülő Jobbikos politikusok máshogy fogják gondolni és nem fogják a Fideszt hátráltatni,hogy direkt ellenük szavaznak.. Abban egyetértek a Jobbikal ha a Fidesz nem tartja be az igéreteit és nem azt csinálja amit kell akkor az orrára kell koppintani,de hogy mindenáron ellehetetleniteni a kormányzást..,nah ezt irtó nagy hülyeségnek tartom,mert igy aztán tényleg nem fogunk egyről a kettőre jutni...
2010. ápr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%

15:11-es... fogod te másképp is látni ezt a dolgot. Ne a fidesz ellen vannak a jobbikosok, hanem egész egyszerűen elegünk van abból ami idáig ment.


Te még el vagy vakulva, valószínűleg jó hatással volt rád az rtl klub. Figyeld csak meg, hónapokon belül meg fog dőlni a fidesz is, mit az mszp.


Még egyszer: nem a fidesz ellen vagyunk, hanem a Hazánkért.


Azt mondd meg nekem, miért lett megszavazva a titkosítások szigorítása? Ha nem érdeke a fidesznek miért lett 2/3-os többséggel megszavazva? Ha pedig érdeke, akkor ki kell őket is söpörni onnan.

2010. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Elöször is hirtv-t nézek,de tudom ezt is utáljátok...,másodszor meg nem tudom,hogy miért szavazták meg a titkositási törvényt,lehet,hogy valami takargatni valójuk lenne?! Egyébként meg az a véleményem,hogy majdnem mind1 ki kormányoz csak mozduljon már el az ország erről a holtpontról pozitiv irányba,és ne a hétköznapi embereket sanyargassák a magas adókkal és még magasabb rezsivel!
2010. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

15:20 - a hírtv-t a fidesz irányítja.

Igen... valószínűleg azért lett megszavazva a titkosítások feloldásának megszigorítása, mert van mit takargatni. De erről a hirtv-n egy szót nem fogsz hallani. Ezért mondom, ne a médiából tájékozódj.


Erre soha senki sem válaszolt még érdemlegesen. Miért kellett megszavazni ha nincs takargatni való? És mindezt az utóbbi hónapokban tették. Erről nagy a csend. Ilyen vezért szeretnél a parlamentbe? Álljon ki a hívei elé és magyarázza meg miért tette. De ezt nem fogja megtenni, mert akkor valószínűleg te sem rájuk szavaznál

2010. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A 70 %-os válaszoló nagyon jókat ír, logikusan, tömören. Azt nem mondanám, hogy biztosan úgy lesz, ahogy írja, azaz hogy a FIDESZ megbukik, és a Jobbik felemelkedik, de erre mindenképpen van esély. Én inkább azt mondom, hogy a következő pár év a FIDESZ és a Jobbik közi harc jegyében fog telni. A FIDESZ nagyon nehéz helyzetben lesz, nem tud semmiféle eredményt felmutatni, sőt újabb megszorításokat kell majd bevezetnie. Tényleg akár rövid időn belül is kerülhet a teljes hitelvesztés, az ellehetetlenülés állapotába, ami a Jobbikot persze erősíteni fogja. De van egy másik irányvonal is. E szerint a FIDESZ az óriási, netán kétharmados kormányzati hatalma birtokában felmorzsolja a Jobbikot. Lesznek majd ilyen-olyan ügyek, ha kell büntető és apehes eljárások, mindenféle magánéleti botrányok. Ez azért alkalmas lehet a párt tönkretételére, lejáratására, mint ahogy ez megtörtént a Kisgazdapárttal, a MIÉP-pel.
2010. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Első eset: nem fog nyerni, nem hagyjuk

Második eset: Nyer a Fidesz, de az MSZP lesz a második és a jobbik a harmadik kb.10 %-kal

2010. ápr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

07:41 - szerintem nem rajtad fog múlni az, hogy a jobbik milyen eredményekkel fog szerepelni a választásokon.


Az nagyon valószínű, hogy nyerni nem fog, de hogy az mszp-t lekörözi, az tuti. Ennyi épp elég ahhoz, hogy bekerüljenek, majd rövid időn belül a helyére tegyék a bűnözőket. Ezért sem fog a fidesz 4 évig kormányozni, lehetősége nem lesz rá.

2010. ápr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Elnézve a kommenteket és fidesz szavazók "intelligencia" szintjét, döntésre jutottam...

Én mindig nagymagyar voltam, de ha a jobbik nem nyeri meg a választásokat akkor ebben az országban soha nem lesz rend. Ha ez így lesz akkor inkább csomagolok és itt hagyom ezt az országot és húzok ki külföldre ahol az emberek IQ-ja meghaladja 63-mat. De persze előtte még pofon vágok és leköpök egy MSZP szavazót

2012. febr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!