Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha április 11-én esni fog az...

Ha április 11-én esni fog az eső az melyik pártnak árthat a leginkább?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 14:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A Jobbiknak, mert ráfogják fogni, hogy miattuk esik az eső. Sőt napvilágot lát egy fotó Morvai Krisztináról ahogy esőtáncot jár.
2010. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:D
2010. ápr. 3. 14:06
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
szerintem a jobbiknak és az lmp-nek, mivel a szavazótáboruk fiatalokból főként, lusták lesznek az esőben elmenni szavazni, mert megáznak. (tisztelet a kivételnek)
2010. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó, nekem is ez jutott eszembe, csak már félek a lepontozástól.
2010. ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Fura belegondolni, hogy még az időjárás is befolyásolhatja országunk sorsát :D
2010. ápr. 3. 14:10
 6/17 anonim ***** válasza:
17%

Jobbik, LMP: Nekik árthat, sok fiatal nem fog kimozdulni. Ha nagyon jó az idő, akkor se.

FIDESZ: Családos emberek, nekik inkább a jó idő árthat, mert akkor inkább kimennek a szabadba.

MDF, CÖF: Fogalmam sincs, de tényleg.

MSZP: Nincs az az isten, hogy egy MSZP szimpatizáns nyugdíjas ne menjen el szavazni, legfeljebb ha szívrohama, agyvérzése, veseleállása, és tüdőégése van egyszerre, de akkor is kérni fog egy mozgó urnát, hogy szavazhasson.

2010. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%

Nem ismeritek a jobbik szavazótáborát...

A jobbikosok esőben, földrengésbe, hurikánban, abszolút nulla fokban is elmennek szavazni.

Ellenben ez a fidesznek, mszpnek árthat, akikre elég sok bizonytalan szavazó szavaz...

2010. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Megcáfolnám, amit az utolsó előtti írt, hogy a családosok szép időben nem mennek el szavazni, mert ezt kb. 5 perc lebonyolítani, hiszen mindenki a lakóhelye közelében szavaz. Ha ez megvolt, már mehet is mindenki a dolgára. Inkább rossz időben vannak sokan, akik azt mondják, hogy csak erre az öt percre nem fog felöltözni és kimenni a lakásból.
2010. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én nem tudom elképzelni, hogy a fiatalok megijednének az esőtől, az ő esetükben inkább el tudnám azt képzelni, hogy nagyon szép időben elmennek kirándulni vagy bárhova.
2010. ápr. 3. 14:25
 10/17 A kérdező kommentje:
A legviccesebb a 34%-s liberális rettegő válasza : A Jobbikosok akkor se mennek el szavazni ha rossz idő lesz és akkor se ha jó... hülye vagy, leülhetsz.
2010. ápr. 3. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!