Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes, MSZP-s aktivistáka...

A fideszes, MSZP-s aktivistákat is ennyiszer igazoltatják?

Figyelt kérdés

Jobbikos aktivista vagyok, először az volt a rendőrök gyakorlata, hogy "csak" akkor igazoltattak, mikor valami rendezvényen vettem részt, kampányoltam, mostanára viszont az is megszokott, hogy mikor párton kívül megyek valahova, szintén igazoltatnak.

Egyáltalán... Vajon a fideszes, MSZP-s aktivistákat igazoltatják folyton kampánymunka közben? Főleg azon kívül...?

Kicsit érdekes, nem tudom, hogy hathat egy 18 éves lány személye gyanúsnak.


L/18


2010. ápr. 1. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem megfigyelik a Jobbikosokat, titkosszolgálati módszerek stb. hátha találnak valamit amivel majd az Rtlklub le tudná járatni jól őket.
2010. ápr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
hát én majd megyek fidesz munkára. nem tudom, hogy fognak-e igazoltatni. szerintem fognak.
2010. ápr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

67

Nem kell ahhoz titkosszolgálati módszer, elég a régimódi bepalizás. A Jobbikban van a legtöbb fiatal, köztük pár olyan radikális is, akik már " kínosan azok" őket könnyen rá lehet venni valami hülyeségre, és esélyes, hogy le is buknak.

2010. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én is fiatal vagyok, mégsem hiszem, hogy rá tudnának olyanra venni, ami kellemetlen lenne a pártom számára. Illetve nekem sem, mert elsődlegesen mégis arra kell figyelnem, hogy emberként nekem sem legyen kellemetlen, amit csinálok, ahogy élek.

Próbálok jó ember lenni - magam miatt.

2010. ápr. 1. 11:33
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

Szerinted honnan tudnák előre, hogy te jobbikos vagy?

Mondjuk ha olyan az öltözéked akkor ne is csodálkozz rajta...

2010. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kisvárosban élek, tudják.
2010. ápr. 1. 11:35
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Ne csodálkozz azon, hogy a Jobbikos aktivistákat többet igazoltatják, ugyanis a Jobbikosok között kimutathatóan több az erőszakos, vandál ember. És ne mond, hogy nem így van. Nem azt mondom, hogy minden Jobbikos erőszakos vandál, de tény, hogy köztük több bunkó van.
2010. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ha kigyúrt, kopasz pasi lennék, azt mondom, oké.

De egy 18 éves lány, mitől lehetne veszélyes, vandál?

2010. ápr. 1. 16:20
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
Szerinetm még megmentheted az életedet, menekülj a Jobbikosok közeléből, s ha igaz magyar akarsz lenni: vásárolj lehetőségeidnek megfelelően magyar terméket; olvass pl. Petőfi, Ady, Balassi stb..-t. Az a baj, ha sokat leszel a közelükben megfertőznek, s pár év múlva te is egy "sűrűn részeg" börkabátos, rocker feeling csaj leszel. Bocs, amugy az OFF-ért, a te érdekedben írom csak, de tudom nem gondolod át, mert vagy nagyon átmosták az agyad, vagy pedig még nem vagy olyan értelmi szinten, hogy felfogd a Jobbik nem járható út. Egyébként csak történet: tábor helyszín időpont lényegtelen. Néptánctábor, tele "nagy magyarral" és másik táborban voltam, csak a helyszín volt közös. Érdekes módon a tánctanárok az összes! a nők is állandóan be voltak bszva, de elég rendesen, de mikor este 11:30 kor szóltunk, hogy elég volt a magyar népzenéből (tudniillik 13-24 ig nyomták kb.) akkor még mi voltunk a hazaáruló "zsidók". Adjon az Isten szebb, jobbikmentes jövőt...
2010. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ismerek nálam idősebb jobbikos nőket, mégsem olyanok, ahogy te felvázoltad őket ;)


Szebb Jövőt, győzzön a Jobbik!

2010. ápr. 1. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!