Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jancsika börtönbe vonul....

Jancsika börtönbe vonul. Szerintetek csinálja a helyet a párt-társainak is?

Figyelt kérdés
Az MSZP azonnal kizárta a soraiból az "eltévedt bárányt"!Ha minden korrupt, tolvaj MSZP-s börtönbe vonul és kizárás a "jutalma",nem sokan maradnak az ominózus pártban.
2010. márc. 31. 17:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ki az a Jancsika?
2010. márc. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát nem kukorica!
2010. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
23%
" Az én nevem, az én nevem Hetvenmillás János"
2010. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

" Az én nevem, az én nevem Hetvenmillás János"


Nem esett jól de adnom kellett egy hasznosat az aranyköpésedért!

2010. márc. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Persze Háry is lehetne, amennyit hazudott.
2010. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Miért akartok általánosítani az MSZP-ben "bűnöző" és a Jobbikban "bűnöző" személyek számában?

Már megbocsássatok, de az én alsógatyámat sem hasonlítom a te trabantodhoz. Az MSZP kormányzópárt volt az elmúlt (két) ciklusban, a Jobbik pedig most fog reményei szerint bekerülni a Parlamentbe.

Ennyi erővel azt is mondhatnám, hogy az én még meg nem alakult pártom, amely a 2018-as választáson akar indulni meg a Jobbiknál is makulátlanabb...


Akkor húzzunk már párhuzamot a két szám között, ha láttuk a Jobbikot is kormányozni legalább egy ciklusban (most itt nem releváns, hogy ezt ki szeretné vagy ki nem, pusztán azt mondom, hogy így tök összehasonlíthatatlan, hogy Jancsika ellopott hetvenmilliót, Gabika meg (még?) nem. Jancsikának lehetősége volt. Gabikának meg lehetősége lesz. Kiderül, hogy mi az erősebb. A kísértés avagy a pénz szaga.)


Tehát kicsit demagóg azt mondani, hogy egy kormányzó (de még azt is merész, hogy parlamenti) pártban mennyi a "bűnöző" egy még Parlamentben nem lévő párttal szemben. Naná, hogy a bent lévő felé fog elborulni a mérleg...


Várjuk ki a párhuzamba állítással az elkövetkező négy évet.

2010. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Az jobbik azonnal kizárta a soraiból az "eltévedt bárányt"!Ha minden korrupt, tolvaj jobbik-os börtönbe vonul és kizárás a "jutalma",nem sokan maradnak az ominózus pártban.

2010. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Reméljük mind ott végzi a börtönben.... jancsikával együtt..
2010. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
A Jobbik nem kizárja, hanem kilépnek! Az mszp-s politikus bűnözők között van olyan, akit elítéltek. Mondj egy Jobbikost "Kedves ELVTÁRS" :-)))))
2010. ápr. 4. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!