Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Fidesznek lesz...

Sulek Péter kérdése:

Szerintetek a Fidesznek lesz 2/3-a ismét 2018-ban?

Figyelt kérdés
2016. febr. 19. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2016. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha igen, akkor itt valami hatalmas gond van az emberek fejével...
2016. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem bukni fognak.
2016. febr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Ha ma lenne választás, lazán meglenne. Hogy addig mi lesz azt nem tudom.


(Nem érzelmi alapon írok, hanem reálistán...)

2016. febr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jelenlegi állás szerint van rá esély.
2016. febr. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a sima többségük még meglesz,de a 2/3-ot már nem fogják közelíteni.
2016. febr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha megint csak a FIDESZESEK mennek el szavazni akkor igen!
2016. febr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MolotovPunk ***** válasza:

Szerintem nem.Viszont győzni fognak.

Azért kíváncsi leszek,ha 2020 környékén elfogy az EU-s támogatás,akkor mit fog csinálni majd a kormányon lévő fidesz...Elképzelhető,hogy a fid. 2020 után bukni fog jó nagyot.

Persze addigra már ki lesz fosztva az ország teljesen...

2016. febr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 I.B.T. ***** válasza:
51%

Én már 2 éve azt tervezgetem, hogy ha végzek az egyetemmel megyek külföldre (persze ha a szakmámban tudok elhelyezkedni, nem mosogatni).

Azért van megszavazva a Fidesz mert az magyar emberek nagy része IDIÓTA ha a politikáról van szó. Véleményem szerint aki a Jobbikra szavazott azoknak még van valami sütnivalója de a többinek... MSZP, Fidesz, LMP + akik nem mentek szavazni azoknak remélem az hitel elviszi a házát. Megérdemlik, hiszen ha ekkora balfa szok akkor mindegy lenne beleugranának a Dunába. Nem vagyok jobbikos de rájuk szavaztam mert ha nem is a legjobb úton vinnék az országot legalább előre fele vinnék.

Kelet-Magyarországon élek. Ha a mezőgazdaságot nézzük (ide értve a vízgazdálkodást, stb-t) elmondható, hogy a diplomás szakemberek kb 70%-a elhagyta Szabolcsot. Ez abban üt vissza, hogy csak szakképzetlen cigányokkal lehet dolgoztatni, nincs kész vízgazdálkodási terv és még lehetne sorolni. Egyre élhetetlenebbé válik ez az ország főleg a keleti régió. Ezzel a Fidesz nem akar kezdeni semmit, itt élek , nekem egy zsidó/cigány propagandista se mondjon mást. Kisvárdán, fideszes polgármesterrel főiskola épül. Hova? Minek?????? Ez is olyan mint Felcsúton a stadion... Nem lett volna helyesebb dolog egy pénzügyi alapot , gyárakat, terményfeldolgozó egységeket létrehozni egy olyan régióban ahol a mezőgazdaság a döntő pénzforrás? DE!


A kérdésre is válaszolva nem lesz meg a 2/3-d de még kell egy újabb 4 éves szezon , hogy kormányváltásra kerüljön a sor.

2016. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MolotovPunk ***** válasza:

Hát nem tudom,nekem valahogy nem szimpi az,amit a Jobbik művelt elmúlt években.Zászlóégetés,parlamenti ablakból EU-s zászlókidobálás,szavazóik jelentős részénél való gyűlölködés.EU-ból való kilépési terv.Tiszta káosz lenne a Jobbik is.

Ezért is szavaztam én meg fiatalon inkább baloldalra.

Egyébként nekem szakmunkás végzettségem van,jelenleg elvagyok,van munkahelyem is,de elképzelhető,hogy későbbiekben én is külföldre fogok távozni két szakmámmal.

2016. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!