Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint hasítunk meg...

Akik szerint hasítunk meg jobban teljesítünk, azok jártak mostanában vidéken?

Figyelt kérdés
Kb. Pest megyét meg GYMS-megyét leszámítva az egész egy szétrohadófélben lévő trágyakupac 50-100 ezres fizetésekért.
2016. febr. 17. 09:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10


Egyértelmű és világos volt amit írtam


Ne csak olvass gondolkodj is mielőtt fröcsögsz

2016. febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

10:39! Ígyvan ahogy írod, de ezek az agyatlanok akikket leoltott a Viktoruk nem képesek kiszabadúlni az álomvilágukból, csak rövidtávon képesek némi gondolkodásra.


Azt hogy mi lesz holnap vagy holnapután esetleg évekmúlva el sem tudják képzelni, ha így mennek a dolgok tovább bizony lesz itt még sokkal roszab is, csak a magánnyugdípénztári vagyon lenyúlása is igen komoj bajokat fog magával hozni de sorolhatnám még hosszan.

2016. febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ma 13:43


Jobban tennéd, ha befognád!!!

És nem csak olvastam, hanem gondolkodtam!!!

Józan, paraszti ésszel!

Nem vagyok olyan beszűkült látókörű, aki mindig a "baloldal hibáit" fossa ezerrel, mint te!!!

Te gondolkozz, mielőtt szavakkal dobálóznál!

Nyíljon már ki végre az a leprás szemed és nézz szét az országban, MIK URALKODNAK VALÓJÁBAN!!!

2016. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
38%

""magánnyugdípénztári vagyon lenyúlása is igen komoj bajokat fog magával hozni""



A problémát már megoldották. Nem kell 100 milliókkal tömni a magánnyugdíj kasszákat a tőzsdén elbukott pénzek miatt.


Egyébként nem volt kötelező átlépni senkinek az államiba. A jelenleg működő magánnyugdíj kasszákba is bárki bármikor beléphet - nincs megtiltva.

2016. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

16:46!ezt írod:

"Egyébként nem volt kötelező átlépni senkinek az államiba. A jelenleg működő magánnyugdíj kasszákba is bárki bármikor beléphet - nincs megtiltva."


Nem mi? azzal fenyegette orbán az embereket ha nemlépnek át elveszi az állami nyugdíjukat, hát ezt úgyhívják a polgári büntető törvénykönyvben hogy zsarolás barátocskám!

Az elmúlt húsz év során az egyetlen érdemi intézkedés nyugdíj ügyben a MANYUP létrehozása volt és ezt az egyet is szétlopták orbánék. Én a helyedben nemlennék ilyen büszke erre a tolvaj bandára. Ha nemtudsz gondolkozni az a te hibád.:)

2016. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!