Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyes zsidók miért tesznek...

Egyes zsidók miért tesznek olyan kijelentéseket, amivel csak növelik az antiszemitizmust? Miért nem a békére törekednek?

Figyelt kérdés

"A magyar genetikailag alattvaló bűnös nép, mely disznóként röfög és dagonyázik élvezettel a mocsokban."


"Zsidók nélkül itt csak gulyás lenne és bőgatya"



2016. febr. 16. 16:10
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Egyedül Karolyirol írtál. Én erre válaszoltam. Ellenérveket pedig nem tudok írni, amíg te nem írsz érveket. Visszaolvastam a korábbi hsz-eket, egyetlen értelmes, tényszerű, alátámasztott mondatod nem volt még ebben a topicban.
2016. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
ezek tények, nem muszáj vitatkoznod róla, az nem változtat semmit.
2016. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Mármint mik a tények? Mert eddig egyet sem írtál. A tény attól tény, h alá van támasztva.
2016. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Hogy egész világosan fogalmazzak:


tegnap 18:20 "idézeted" nyilvánvalóan az elsõ betûtõl az utolóig hamisóitvány.


Ugyanis sem egy francia tiszt, sem egy francia diplomata nem beszél így egy diplomáciai küldöttséggel. Hogy képben légy: a 2. vh után a szövetségesek a náci delegátussal is úgy tárgyaltak, ahogy úriemberekkel szokás. Más kérdés, hogy a feltételket diktálták, de olyan, hogy "sorba állótják", lezsidózzák az egyszerûen elképzelhetetlen.


" "vesztes" ... tulajdonképpen akár ott helyben kionthatták volna az életüket is"


Ez úgy OSTOBASÁG, ahogy van. A nemzetközi jog, a hadijog kötelezi a gyõzteseket is. A hadifoglyok kivégzése csak a náciknál, meg a Vörös Hadseregben volt gyakorlat, ott is csak a tûzharc közben.


Mégegyszer: a francia katonatiszteket és diplomatákat nem ötödosztályú köpködõkben nevelik.


Szóval az "idézeted" nyilvánvalóan az elsõ betûtõl az utolóig hamisóitvány.

2016. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

12-es vagyok:


Ne értem miért kellet lepontozni.

Am -mint írtam- olyasmit hallottam ,hogy a "zsidók nélkül itt csak gulyás lenne és bőgatya" ,de mint kiderült ez csak egy szimpla szélsőjobbos provokáció.


Üdv!

2016. febr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!