Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Hol rontotta el a...

Jobbikosok! Hol rontotta el a Fidesz?

Figyelt kérdés
Sokan állítjátok, hogy csalódtatok a Fideszben. Miért? Mit kellett volna tenniük Gyurcsányék húzásai ellen, amit elmulaszottak megtenni?
2010. márc. 30. 20:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Szóval akkor Orbánnak forradalmat kellett volna csinálni? Érdekes világban élsz!

Miért nem csinált hát forradalmat Vona, miután az emberek látták, hogy Orbán ezt nem akarja?

2010. márc. 30. 22:00
 12/18 anonim ***** válasza:
A jobbikosok szerint a Fidesz mindent elrontott, mert a jobbikosok nagy része volt MSZP-s, vagy pedig szimplán buta a politikához.
2010. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:49


Az 1997-es jegybankkonszolidációról: [link]

2010. márc. 30. 22:20
 14/18 anonim ***** válasza:
érdekes vagy kérdező, hogy csak szelektíven válaszolsz a válaszokra.
2010. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Melyikre nem reagáltam?
2010. márc. 30. 22:39
 16/18 A kérdező kommentje:

Ha a 20:48-asra, akkor ezesetben a válaszom. A holotv.-nyel kapcsolatban értem az álláspontjukat. Nem lehet csak a holokausztra korlátozni a történelmi sérelmek körét. De még így is mindkét oldal támadja, a Jobbik szerint zsidóbarát húzás volt, a baloldal szerint meg antiszemita: [link]

Kezd egy kicsit átmenni a "nyuszika van-e rajtad sapka" típusú provokációba. Tartózkodni meg lehet a parlamentben, azért találták ki.

Hogy szélsőséges ellenzék volt. Teveled minden ökörséget meg lehet etetni? A kormány dolga, hogy kormányozzon. Feles törvényekkel is lehet kormányozni és megvolt a baloldalnak a feles többség. Horn Gyula vagy Orbán is elkormányozta ezt az országot elég jól az ellenzék támogatása nélkül. Ha a kormány nem jól vezeti az országot, azért nem felelős az ellenzék.

2010. márc. 30. 22:51
 17/18 anonim ***** válasza:

Nálam az utolsó csepp az volt, amikor Molnár Oszkárt nem indították képviselő jelöltként, mert kimondta azt, amit itt BAZ megyében egyébkánt is mindenki tud, de ez sokaknak fájt... Helyette indítanak egy libanoni származású pasast. Véletlenül sem magyart.


Meg mert ülnek és nem csinálnak semmit. Mint ellenzék. Mert Orbán eltűnt és csak akkor jön elő a nagyközönség elé, ha muszáj. Pedig szerintem okos ember.

Hogy nem történt semmi, amikor a közt.-i elnököt hazazavarták a román, majd a szlovák határról.

Hogy szó nélkül tűrik, ahogy a szlovákok eltapossák az ottani magyarokat ők meg itthon teret engedtek a holokauszt törvénynek.

Meg még sorolhatnám.

Pedig anno nagy lehetőséget láttam bennük.

Elhatárolódnak a Jobbiktól. Ok. Akkor kivel csinálnak majd koalíciót? Mert 2/3-uk nem lesz, az szerintem biztos. Vissza az MDF-hez? Vagy ha ők nem, akkor a szocik diktálnak tovább, mert övék lesz a többség és határozatképtelen lesz a kormányunk?

Gazdasági kérdésekben nem írok, mert ahhoz nem értek, csak ötleteim lennének.

2010. márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ott, h nem sokkal különbek az mszp-nél!!


Hazaárulók ők is, csak más köntösben...

2010. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!