Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz vagy Jobbik és miért?

Sulek Péter kérdése:

Fidesz vagy Jobbik és miért?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb erősebb? Melyik viszi többre hosszú távon?
2016. febr. 15. 14:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Éppen ezért mondta a Jobbik, hogy az nem lenne teljesítmény, hogy relatíve, az előző kormányokhoz képest jobbak legyenek. Ténylegesen jól kell majd kormányozniuk. Hihetetlen idealizmus és jó szándék van bennük. A Jobbik sokkal, de sokkal jobb, mint a Fidesz, és magyarabb is. De jelenleg még gyengébb.
2016. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Igen, főleg amikor Vona beszédet mond az utcán, csak úgy sugárzik belőle a jó szándék :D
2016. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%

A jobbik alkalmatlan egy ország vezetésére. Lehet, hogy a szándék jó a jobbiknál, de hiányzik a mögüle az erőforrás minden tekintetben. Amikor meg már meglesz, akkor éppen olyan lesz, mint az összes többi párt.

Nem tartom valószínűnek, hogy valaha is a jobbikra szavaznék!

2016. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
Fidesz, mert képes volt visszafordítani az mszp kormányok által előidézett fizetésképtelenséget és sok hibája ellenére működteti az ország gépezetét. Nem váltanék innen most bizonytalanra, a stabilitás nekem és a gazdaság szereplőinek is többet ér. Mondom ezt úgy, hogy a korrupció elleni harcban, az egészségügy és oktatás terén még nagyon sok a tennivaló. Ráadásul a szegénység felszámolására sem látok épkézláb terveket.
2016. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%

"Mondom ezt úgy, hogy a korrupció elleni harcban, az egészségügy és oktatás terén még nagyon sok a tennivaló. Ráadásul a szegénység felszámolására sem látok épkézláb terveket."


Szóval korrupció van, az egészségügy és az oktatás romokban, de minimum sok a tennivaló, ráadásul szegények az emberek és nem látsz semmi előrelépést, de Te elégedett vagy a Fidesszel. Logikus...

2016. febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#15: Az elégedettség mióta egyenlő azzal, hogy valakire szavazol? Miért ne maradhatna valaki független pártatlan gondolkodó attól még, hogy egy ciklus végén valakire lead egy szavazatot?


Az én nézetem szerint az emberek független gondolkodók, és mellesleg szavaznak valakire. Aki a pártba tagként belép, az vállaltan pártos, tehát nem pártatlan.

2016. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Akkor sincs logika abban, amit írsz, mert a fidesz választási ígéretei között volt pl. a korrupció felszámolása, és ehhez képest most pont ők jelentik a korrupciót. Oktatás, egészségügy romokban, szegénység dúl, nincs jövő, kilátástalan az ország helyzete, jövője, a fiatalok menekülnek el. Nincs itt semmi, csak közmunka. De te csak szavazz a fideszre...


Én azt mondom, hogy a fidesz megbukott, mert semmit nem tett le az asztalra, semmi nincs, ami alapján azt lehetne mondani, hogy valami fejlődés útján elindult az ország azokban a gondokban, amiket fent vázoltam... És az nem érdem, hogy tudja kormányozni az országot, hát már megbocsáss, de a gyerek, amikor megírja a leckét, az nem érdem, nem pozitív pont, hiszen ez a dolga... Még alap, hogy elvárható egy kormánypárttól, hogy kormányozza valahogy az országot.


Stabilitásra hivatkozol, de nincs itt semmilyen stabilitás, az ország népe szegényedik, a fiatalok menekülnek innen. Neked ez stabilitás? Itt sürgősen mélyreható változások kellenek, és se a baloldal, se a fidesz nem képes ezt a dolgot orvosolni. Úgyhogy le kell váltani. Én a jobbikban sem bízom annyira, hogy képes erre, vannak fenntartásaim, de azért lássuk be, ők még nem voltak kormányon, és kíváncsi lennék, mit tennének...

2016. febr. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ok, de akkor ki? Na ez a baj, az alternatíva hiánya.
2016. febr. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!