Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Ki lesz Magyarorsz...

Sulek Péter kérdése:

Szerintetek Ki lesz Magyarország Miniszterelnöke 2018-tól? És ti kit szeretnétek, hogy ki legyen?

Figyelt kérdés
2016. febr. 13. 13:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Viktorék nyernek. Én Sándor Máriát szeretném miniszterelnöknek.:))
2016. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 MolotovPunk ***** válasza:
92%

Ha nem lesz gyökeres változás,akkor 18ban is fidesz kormány lesz hatalmon.2019 környékén viszont EU-s pénzek is lassan elfognak fogyni,több pedig nem nagyon fog érkezni az országba.Kíváncsi leszek utána mit fog csinálni a kormányon lévő fidesz,ha már nem lesz pénz semmire.Gondolom lesznek újabb adók és lehúzások.

Addigra az ország le lesz rongyolódva nagyon.

(Valószínűleg a nép fogja meginni a levét ennek is.)De az is elképzelhető,hogy a fidesz ezen dolgok miatt kormányzás közben fog bukni.

2016. febr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 MolotovPunk ***** válasza:
36%
Mivel sok választás nincsen így LMP-re,vagy MSZP-re voksolok.Bár lehet 2018-ban már külföldön fogok élni...
2016. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
32%
Szavazzatok rám! Én rendbe teszem az országot. Úgy fogom kezdeni, hogy minden szociális támogatást, családi pótlékot, államilag finanszírozott oktatást és egészségügyet megszüntetem. Ezzel együtt megszüntetem a jövedelemadót és az egészségügyi és szociális adókat. Mindenki a saját pénzét fogja elkölteni, így megszűnik a pazarlás és az élősködés. Az embereknek muszáj lesz tanulni és dolgozni. Nem hárommillió ember fog eltartani másik hetet!
2016. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%

16:19


Szavazna rád a rosseb. Arról nem írtál, hogy eltörölnéd egyesek 5 milliós fizetését, sőt még meg sem adóztatnád.

2016. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
42%
Vonát szeretném, és ezzel végre egy magyart, de nagyon úgy néz ki, hogy a migránsválság egyelőre megmentette a Fideszt, és Orbán marad a miniszterelnök. Legálisan, de illegitim módon.
2016. febr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
90%

"Arról nem írtál, hogy eltörölnéd egyesek 5 milliós fizetését, sőt még meg sem adóztatnád."

Mi közöm nekem más fizetéséhez? Mindenki keressen annyit, amennyit nem szégyell! Persze csak magánszektorban!

2016. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

14

Azért elég nagy káosz lenne itt, ha ez megvalósulna. Biztos tiszta lap lenne bizonyos szempontból, de másrészről rengeteg megválaszolatlan kérdés és utcán és lakásában haldokló ember maradna ezután. Ki takarítaná el a halottakat? És mennyiért?

2016. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Mi közöm nekem más fizetéséhez? Mindenki keressen annyit, amennyit nem szégyell! Persze csak magánszektorban!"

Nem is sejted, hogy kikre gondoltam?

Nem lenne személyi jövedelemadó nálad. Akkor miből fizetnéd azokat a feladatokat amiket egy állam kötelessége finanszírozni?

2016. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!