Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Morvai "lejáratása" újabb...

Morvai "lejáratása" újabb öngól volt ugyebár? Fél éves munka, azaz a 960. 000 Ft leosztva, havonta 160. 000 Ft. Noh?

Figyelt kérdés

Ennél én is többet keresek pedig egy nevenincs emberke vagyok jelenleg és még csak nem is a politikában melózom. igaz jórészt feketén.


[link]


2010. márc. 30. 12:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A hozzád hasonlók vesznek adóelkerülés miatt szlovák rendszámos autót, aztán kirakják hazafiságból rá a Nagymagyarország matricát!

Röhej az egész

2010. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

az előbb még az offshore cégeket véded utána meg itt engem gyanúsítgat szlovák autókkal, szerintem te nem vagy ép elméjű.


olvasd már el amit írtál, hülye gyerek.

amúgy akkor szerinted a bkv-s offshore-s tanácsadások is tiszták voltak ugye? szerencsétlen.

2010. márc. 30. 13:59
 23/23 anonim ***** válasza:

azta nemjojat... esküszöm nem is ertem a logikajat sok embernek.

Az mszp oke, mert lequrvazta az orszagot, nemigaz orszag lettünk hiszen meg Gyurcsany mondta, hogy ha valasztasi hazugsagokkal nyer valaki akkor nemigazorszag lesz, ök ugye reggel, delben, este hazudtak tehat..., nem csinaltak semmit az elmult nyolc evben, csak növeltek az allamadossagot, a munkanelküliseget, az GAZARAT!!!MERT VOLT LAKOSSAGI GAZAREMELES!!!, csökkentek a realberek, nyugdijak stb...stb... de felesleges ragozni.

A fidesz oke, mert tugyimutyi igazan valtoztatni nem akaro part es most kezd paktalni (lasd titkositas megszavazasa) az mszp-vel, ök is szeretnek a zavarosban halaszni, de legalabb a kis embereket nem tettek tönkre, söt talan nemi növekedes is megfigyelhetö volt, de mindenesetre NEM LETT ROSSZABB!!!

Raadasul a ket nagy part politikusai rendszeresen jelennek meg ittasan itt-ott (nem nyaralas közben!!!!hanem "szolgalat" közben) lopnak lasd VII.kerület , szinte mindenki sitten, ja es kulcsar ügy sincs...

Hoppsz.., engem nagyon erdekel, hogy ezeken meg a Bkv ügyön stb... miert lehet ripsz-ropsz atsiklani, de ha egy normalis nezeteket vallo becsületes emberröl kiderül(mondjuk sosem volt 7 pecsetes titok)hogy szakertett vagy segitett valamiben egy masik kormanynak, azert akasztas jar????? Ja es neki köszönhetjük a köztudatba bekerült a tabu temak közül a csaladon belüli eröszak meg a nök vedelme, jajj de "rossz" ember,basszus tenyleg kötelet neki.

De persze a hazug jelenlegi kormenyt meg a tugyimutyi elszamoltatast nem akaro fideszt na azt aztan eltessük!!!

Akinek van agya az gondolkodjon mar egy kicsit! Sosem voltam elvakult, de eddig egy olyan Jobbikrol szolo hir (=ragalom)sem volt, ami valamelyest is rossz fenyt vetett volna a partra. Na mindegy nyugodtan lepontozhattok... az igazsag faj es mast ugysem tehettek(szerencsere:D)

Szebb jövöt!

2010. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!