Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Jobbik ellenzők,...

Kedves Jobbik ellenzők, szitkozódók, ti kire fogtok szavazni?

Figyelt kérdés

Sokszor látom itt, hogy írják: "a jobbik is ugyanolyan párt mint a többi" ugyanúgy fognak lopni csalni hazudni stb. Azt hiszem a kérdésem egyértelmű, nem kell szidni egy pártot sem, én sem teszem. A kérdésre válaszoljatok legyetek szívesek. Ha a jobbik is csal hazudik majd, akkor kire fogtok szavazni? A többi párt is csal hazudik akkor gondolom. Senkire? Az miért jó? Köszönöm mindenkinek a válaszát!


(nem kell elkezdeni vitázni, hogy az egyik és a másik párt miért jó, nem kell zsidózni, liberálisozni, legyetek szívesek emberi hangnemben.)


2010. márc. 29. 12:51
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
41%

Én spec. soha nem szidtam a Jobbikot, tudom, hogy nem is nekem szólt emiatt a felszólítás, de azért leírom róluk a véleményem:


A főproblémám velük az, hogy fújtatnak a multikra és kb el akarnának szigetelődni a többi országtól. Nagyon nyomatják ezt a nemzeti dumát, pedig a jó ég adta világon semmi értelme. Mi különbség van egy szlovák és egy magyar közt? Semmi. Mindannyian emberek vagyunk, az ilyen szélsőséges marhák mégis igyekeznek szítani a tüzet a két nemzet közt...


Az ilyen pártok, akik az emberek indulataira építenek, nem valók a parlamentbe se. Nagyon kár, hogy az MSZP-nek hála mégis röhögve jutnak be.


Tehát, ha egy olyan embert, aki inkább való hadvezérnek, mintsem politikusnak, szívesebben látnál az ország élén, akkor nyugodtan szavazz a Jobbikra. Én inkább az ország jelen és jövőbeli gazdasági helyzetéért aggódom, ezért szavazok a Fideszre.


12:57: Én azért előbb megnézném annak a pártnak az összeállítását, hogy konkrétan mennyire is számítanak újnak... Amúgy hülye kérdés, de nem az Ő javasolt programjuk alapján igyekezett részben dolgozni Bajnai? Mert akkor Ők aztán nagyon mások, mint a jelenlegi pártok. Ha már új párt, akkor inkább egy környezetvédő párt kéne, úgy 10%-os szavazati aránnyal...

2010. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy ma Mo.-n gyengének nézik azt, aki se nem fröcsög, se nem uszít, se nem acsarkodik, csak értelmesen akar cselekedni.



Számodra mit jelent az hogy " fröcsög, vagy uszít"?

2010. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
31%

"Számodra mit jelent az hogy " fröcsög, vagy uszít"?"


Például az a nemrégiben elhangzott Jobbikos megnyilvánulás, miszerint az RTL Klub és a TV2 székházát is földig kell rombolni és sóval beszórni a talaját.


Félreértés ne essék, nem vagyok a nevezett csatornák rajongója, és nem sajnálnám őket különösebben, nem ez zavar, hanem a hangnem. Ami bőven kimeríti a nevezett fogalmakat.

2010. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
12:59 Jól látom, hogy a Fideszt kihagytad?
2010. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
52%

A főproblémám velük az, hogy fújtatnak a multikra és kb el akarnának szigetelődni a többi országtól. Nagyon nyomatják ezt a nemzeti dumát, pedig a jó ég adta világon semmi értelme. Mi különbség van egy szlovák és egy magyar közt? Semmi. Mindannyian emberek vagyunk, az ilyen szélsőséges marhák mégis igyekeznek szítani a tüzet a két nemzet közt...


Az a bajod hogy nem látod a mulik okozta gazdasági feszültségeket és nem látod hogy ebben a formában csak halmozhatjuk az adósságot. Egy lépést sem tehetünk érdemben a gazdaság élénkítése érdekében, mert elnyelik az induktív hatásokat, még mielőtt hasznot hoznának.

Lehet hogy számodra az elszigetelődés, ha nem akarnak mindenbe belemenni amit az Eu diktál, de eddig csak kiszolgáltuk őket, nagyon szeretnek az Eu parlamentbe, csak épp 20% ot csökkent a gazdaságunk, a reál bérek a 80 as évek közelében, a köz rendszereink a padló alatt.

És nincsenek éveink ezt rendbe tenni mert nem lesz ország amit rendbe tegyünk, mert semmihez nem lesz közünk.


Az a baj, hogy sok ember azt hiszi hogy a Jobbik annyira szélsőséges, "nem is tudom mit jelenthet" közben meg MY-Eu ban még ennél is jobban védik a konzervatívok az országaik érdekeit.


Az meg hogy a szomszédokkal milyen a kapcsolatunk?

Mondj már csak egy példát, hogy a Jobbik valamiben kezdeményezte a feszültséget és nem csak válaszolt!

2010. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
34%
Nem, nem hagytam ki mint írtam: rájuk nem szavazok, mert kétharmad közeli állapotban vannak. Ha az mszp, az lmp, stb... lenne ilyen állapotban, akkor rájuk sem szavaznék, sőt, ha egy liberális párt lenne kétharmadon, akkor is a legnagyobb, elfogadható politikájú ellenzéki pártra szavaznék.
2010. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
77%

Félreértés ne essék, nem vagyok a nevezett csatornák rajongója, és nem sajnálnám őket különösebben, nem ez zavar, hanem a hangnem. Ami bőven kimeríti a nevezett fogalmakat.



Ez a fröcsögés? A kemény retorika!

Egyszerű, csak nézd meg az adott médiák hozzá állását a Jobbikhoz, és megérted. El is várom hogy ne finomkodjanak, hisz ezek a médiák nem hogy a pártatlanság fogalmát nem merítik ki, hanem világosan látszik a kontúrja a hátterüknek minden megnyilvánulásukban.


Szerinted, mi a célratörőbb?

Elmagyarázni hogy nem soká benn leszünk az ORTT ben és akkor hü ha hü ha ? Ne viccelj már!

2010. márc. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:

13:24 I.: Részben igazad van, de a multik elűzése akkor sem old meg semmit.


"Mondj már csak egy példát, hogy a Jobbik valamiben kezdeményezte a feszültséget és nem csak válaszolt!"


A nagymagyarországosdi dumájuk nem igazán hajlítja pozitív irányba a Szlovák-Magyar viszonyt. Amúgy egy kulturált társaság/ember tudja szűrni, hogy mire kell válaszolnia, és mire nem. Ha valaki provokál, akkor azt ignorálni kell.


13:24 II.: Arról úgy Istenigazán nem a Fidesz tehet, hogy ilyen előnyben vannak. Ha az MSZP nem kormányozza végig ezt a 8 évet, akkor nem így állnának és a SZDSZ se süllyedt volna 2% alá. Én azért nem fogok egy gazdaságilag bizonyítottan nulla bagázst támogatni, hogy a 2/3-os többségnek dobjak egy marginális gáncsot, pedig nekem sincs annyira ínyemre a dolog.

2010. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
29%

"Ez a fröcsögés? A kemény retorika!"


No igen, ha a Jobbik nyilatkozik így másokról, akkor kemény retorika, de ha mások nyilatkoznak így a Jobbikról, akkor hazaárulás, stb.

Hajrá kettős mérce!

Gyönyörű, tényleg.


"El is várom hogy ne finomkodjanak"


És ezzel ugyan mit oldanak meg? Rohadtul semmit, csak gerjesztik a feszültséget, plusz egyben le is süllyednek azoknak a szintjére, akiket utálnak, és máris nem jobbak náluk semmivel se. Pontosan ezt csinálja az összes többi párt is már régóta - a sárdobálást - és ezért is lesz elegük belőlük egyre többen. Ha a Jobbik is beáll a sárdobálásba, akkor ugyan miben lesz különb tőlük? Semmiben.


"Szerinted, mi a célratörőbb?

Elmagyarázni hogy nem soká benn leszünk az ORTT ben és akkor hü ha hü ha ? Ne viccelj már!"


Akár. Van hatmillió jogi eszköz, amivel fel lehet lépni ellenük, és azok még hatékonyak is. A szájtépés csak az idióta nép hergelésére jó, de a célhoz semmivel se visz közelebb. Viszont az értelmesebbek körében ellenszenvessé tesz. Megéri? Nem.

2010. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
59%

Akár. Van hatmillió jogi eszköz, amivel fel lehet lépni ellenük, és azok még hatékonyak is. A szájtépés csak az idióta nép hergelésére jó, de a célhoz semmivel se visz közelebb. Viszont az értelmesebbek körében ellenszenvessé tesz. Megéri? Nem.



Te semmit nem értesz barátom!

Megindul a feljelentés, az ORTT jogosnak találja és megbünteti 500e FT re. Az RTL meg 30milliárdos költségvetéssel röhög és gyalázkodik mint ha mi sem történt volna! Miért nem 200millióra büntetik, akkor leállna egyből?

2010. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!