Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tűrhetetlen, hogy saját...

Nem tűrhetetlen, hogy saját magyar honfitársaink egy része, saját honfitársai és saját országunk ellen beszél?

Figyelt kérdés

"...és lettél magzatod miatt magzatod hanvedre..."


Ismerős?


volt néhány kérdés Trianon és revízióval kapcsolatban hát érdekes válaszok születtek...


valaki konkrétan azt írja hogy mi vagyunk a hibások Trianonért :O ez már az abszurditás határa


minden magyar embernek kötelessége azt írni egy ilyen kérdésben hogy egyszer vissza vesszük a hazánkat

hogy is lehet mást írni?


2010. márc. 27. 20:08
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
54%

Ez nem abszurditás kedves barátom, ez történelem. A szélsőjobbnak szokása egyes történelmi tények felett átsiklani. Például olyanokban, hogy kutyába se néztük a 40-45 %-os "kissebségeket". Kossuth: "...a tót nem ember". Az ország nemzetiségeinek nem volt parlamenti képviselete, holott majdnem a lakosság felét tették ki, ez eléggé abszurd szerintem. Nem is csodálom, hogy a háborúban nem sajnáltak minket és az országot. A monarchia nem maradhatott fent sokáig abban az állapotban. Ha nem vesztettünk volna háborút, akkor talán az etnikai határoknál húzzák meg a vonalat.

Megpróbálok ebben a kérdésben is objektív lenni és több szemszögből vizsgálni a dolgokat. Természetesen amiket felsoroltam, azzal nem mentem fel a monarchia utódállamait azokért a magyarság elleni bűntettekért amiket elkövettek.

Még hozzáteszem, hogy én lennék a legboldogabb, ha újra minden magyar egy államban élhetne, de minden háborút és tomboló nacionalizmust elutasítok, nevezhettek ezért zsidónak vagy akárminek.

Üdv, egy felvidéki magyar.

2010. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
a szomszéd népek gyűlöletének okára meg csak egyetlen példa: újvidéki vérengzés...
2010. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

kérdező.. irigyellek. :)

de nem értek egyet veled. szerintem nekem nem kötelességem azt írni amit Te jónak gondolsz. én ugy gondolom, hogy egy esetleges újabb háború nagyobb károkat okozna, mint amennyit hozna.. már ha lenne esélyünk.. Te szeretnél újra cért ontani? esetleg a családod vérét? mert háborúban mindíg vannak áldozatok..

2010. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
60%

te vagytok a nemzetünk belső ellenségei!!!


Ezt utoljára egy 53-as szabad népben olvastam. Brávo. Lehet nem véletlen mszmp tag a pénzügyminiszter?

2010. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!